emocje

  emocje

  Anna Kalczyńska, wraz z ekipą Dzień Dobry TVN, była w centrum wydarzeń, w Paryżu: "Byliśmy w tej dzielnicy, gdybyśmy poszli do innej restauracji bylibyśmy wśród tych ludzi (...) być tak blisko to jest takie doświadczenie ... graniczne". Jakie emocje panowały na ulicach miasta chwilę po zamachach? Co czują ludzie, którzy uratowali się z masakry? Nasza dziennikarka skontaktowała się też z panem Mieczysławem Włodarczykiem, który mieszka na ulicy, przy której znajduje się klub Bataclan i ze swojego balkonu widział tragiczne wydarzenia. Pan Mieczysław przesłał nam także przerażający film, na którym widać jak służby francuskie wynoszą z budynku ciała zabitych w zamachu osób ...

  Gość Dzień Dobry TVN Bartłomiej Topa zagrał jedną z głównych ról w filmie "Obce niebo". Wcielił się w postać ojca, któremu odebrano córkę. Dyskutowaliśmy z nim o różnicach kulturowych między Polską a Szwecją, emocjach, które wywołuje film i walce z systemem.

  Koniec z Dzień Dobry TVN! Wpadły do nas "trzy wesołe plemniczki" - Prokop, Wellman i Jędrzejak - by trochę narozrabiać. Zobaczcie, co zrobili i jak bardzo zdemolowali studio Dzień Dobry TVN. Czy da się je odbudować? Może być ciężko...

  Dzień Dobry TVN za kulisami nowego talent-show "APLAUZ, APLAUZ". Nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z jurorką programu Anią Rusowicz o emocjach, jakie wywołuje u niej udział w programie. Tu najważniejsza jest rodzina. Czy widząc relacje rodzinne między uczestnikami, wokalista czuje ścisk w gardle? Co wzrusza Anię najbardziej? Jakie wspomnienia z dzieciństwa ma artystka i dzięki czemu potrafi doceniać dziś małe rzeczy? Czy Ania Rusowicz ma dystans do przeszłości?

  Emocje czasami trudno utrzymać na wodzy, zwłaszcza kiedy człowiek jest rozochocony, a do łóżka za daleko :) Jak Polacy okazują sobie uczucia w miejscach publicznych? W jakich konfiguracjach? Czy to przeszkadza innym? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Z wiekiem coraz bardziej panujemy nad swoimi emocjami. Kontrolujemy się. Osoby niepełnosprawne są zawsze szczere, dojrzewając, nie tracą swojej spontaniczności. Czy są w stanie przeżyć prawdziwą miłość? Jak wyrażają swoje emocje? Czy są wylewni czy raczej zamknięci w sobie? Czego pragną osoby niepełnosprawne? Z Anną Maruszeczką porozmawiali goście Dzień Dobry TVN: Romek Zańko – podróżnik, prezes Fundacji Pod Sukniami i Tadeusz Woźniak – muzyk, ojciec 19-letniego chłopca z Zespołem Downa.

  Choć z zawodu jest sportowcem, jego pasją jest aktorstwo. Anna Wendzikowska przy okazji promocji filmu "Szybcy i wściekli 7" spotkała się z Jasonem Stathamem. Postać grana przez aktora jest niezniszczalna, czy prywatnie Jason również taki jest? Jak radzi sobie z emocjami i wyładowuje złość oraz, jak w natłoku obowiązków udaje mu się utrzymać tak doskonałą formę fizyczną?

  Katarzyna Majewska i Andrzej Tylkowski - za pomocą niezwykłych rysunków i kartek pocztowych - dzielą się pozytywną wizją świata i dobrymi emocjami. Ich pocztówki znane są w całej Polsce. Kto ich namówił, aby zaczęli je tworzyć? Czy rzeczywiście słowa można zastąpić rysunkami? Ile już powstało takich kartek i rysunków? Które kartki najlepiej się sprzedają? Katarzynę Majewską i Andrzeja Tylkowskiego gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Michał Wiśniewski nigdy nie ukrywał, że wychowywał się w domu dziecka. Czy spotyka się z dziećmi, które są w takiej samej sytuacji, jak on kiedyś? Czy potrafi opanować emocje, kiedy wraca wspomnieniami do lat dzieciństwa? Czy - według siebie - może stanowić wzór dla dzieci z domów dziecka? Z muzykiem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W małej dawce jest bardzo pozytywna i mobilizująca. Skąd bierze się zazdrość? Czy jest wrodzona czy nabyta? Czym różni się zazdrość mężczyzny od zazdrości kobiety? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedział seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz. Czy można oszaleć z miłości? Czy są jakieś sposoby na zazdrość?

  Przy niej nich więźniowie są spokojniejsi i bardziej dbają o wygląd. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była por. Katarzyna Wolman-Czarnecka, kierownik działu ochrony w Areszcie Śledczym w Warszawie Grochowie. Dlaczego kobieta chce pracować z zakładzie karnym?

  Jaki, w dzisiejszych czasach, powinien być mężczyzna idealny? W studiu Dzień Dobry TVN Marek Zuber, Dariusz Kordek, Robert Kudelski i Piotr Mosak powiedzieli jak, ich zdaniem, powinien zachowywać się prawdziwy mężczyzna XXI wieku.

  Kolejnym tematem "Zielonych drzwi" jest rehabilitacja, często żmudna i czasochłonna, ale dla wielu dzieci z porażeniem mózgowym jest szansą na samodzielność. Poznajcie historię Igora. Gościem Anny Maruszeczko był fizjoterapeuta Abakumow.