Związki i seks

Oświadczyny jak z bajki. "Mam nadzieję, że będziemy inspiracją dla innych"

Związki i seks

Aktualizacja:

Mieszkańcy warszawskiego Wilanowa byli świadkami niezwykłych oświadczyn. Mężczyzna wjechał na osiedle swojej ukochanej na białym koniu, a pod jej oknem odśpiewał serenadę. Nagranie z tego wydarzenia obiegło sieć i zachwyciło internautów.

Oświadczyny jak z bajki

Karina i Dima są parą od czterech lat. Mężczyzna niedawno zdecydował się poprosić swoją ukochaną o rękę. Nagranie z tego wydarzenia trafiło do Internetu.

Na osiedle, gdzie mieszka Karina, Dima wjechał na białym koniu, a pod oknem swojej wybranki wykonał serenadę . Jak wpadł na ten pomysł?

- Myślę, że jest to marzenie każdej dziewczyny, a ja, jako fantastyczny facet, wprowadziłem to marzenie w życie - mówił Dima w rozmowie z naszą reporterką, Katarzyną Olubiśńką.

Jak się przygotowywał do oświadczyn?

- Sądziłem, że jazda konna to łatwizna. Niestety najpierw musiałem przyjechać do stadniny i się tego nauczyć. Na szczęście wszystko poszło dobrze i nie spadłem konia - dodał ze śmiechem mężczyzna.

Dużo większym wyzwaniem niż jazda na koniu okazała się gra na gitarze.

- Gra na gitarze jest dużo trudniejsza niż jazda konna i nie da się jej tak szybko nauczyć. Dlatego inaczej rozwiązaliśmy tę kwestię. Kolega stał z głośniczkiem, a ja udawałem, że gram na gitarze - opowiadał Dima.

Mimo że Karina spodziewała się oświadczyn, to ich przebieg bardzo ją zaskoczył.

- Kiedy zobaczyłam konia, byłam w niebiosach. Życzę tego każdej dziewczynie - przyznała szczęśliwa narzeczona.

Jakie plany mają zakochani?

Teraz narzeczeni planują ślub. Przygotowania do wielkiego dnia idą pełna parą.

- Nasi rodzice już dzwonią do restauracji. Myślę, że ślub będzie w czerwcu tego roku. Choć pod uwagę bierzemy jeszcze wrzesień, czyli miesiąc, w którym się poznaliśmy - zdradził nam Dima.

Przygotowane przez niego romantyczne oświadczyny podbiły serce nie tylko Kariny, ale i internautów.

- Nie spodziewałem się, że to się, aż tak rozkręci. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Mam nadzieję, że będziemy inspiracją dla innych ludzi, aby też zadziwiali swoje drugie połówki - podsumował mężczyzna.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Tak gwiazdy świętowały walentynki. Zdjęcie jednej z par rozwiało plotki o kryzysie

Lubią swoje życie singla: "Jest dużo wygodniej, bez żadnych nastoletnich dram"

Od 14 lat tworzą szczęśliwy związek. Cezary i Edyta Pazurowie o przepisie na miłość: "Znajdujemy przyjemność w pokonywaniu trudności"

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Katarzyna Olubińska

Pozostałe wiadomości