"Mamuśki rządzą" w TLC. Czy uda im się uwieść młodszych mężczyzn?

Źródło:
Informacja prasowa TVN
"Mamuśki rządzą"

16 lutego na antenie kanału TLC startuje program "Mamuśki rządzą". 8 wyjątkowych kobiet 40+ ze Stanów Zjednoczonych wyruszy do rajskiego Meksyku w poszukiwaniu miłości. Spróbują stworzyć związek z mężczyznami młodszymi od siebie o połowę. Czy im się to uda?

"Mamuśki rządzą" - o czym jest program?

W programie "Mamuśki rządzą" poznamy osiem kobiet, które rzuciły wszystko, co im znane, by w końcu odnaleźć prawdziwą miłość. Pojechały do luksusowej rezydencji w Meksyku w nadziei, że piękne otoczenie będzie sprzyjać nawiązywaniu romantycznych relacji. Panie po czterdziestce wykorzystają swoje doświadczenia, by uwieść młodszych mężczyzn.

40 kontra 20

Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?
Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

"Mamuśki rządzą" - uczestniczki

Wśród uczestniczek są m.in.:

  • 59-letnia instruktorka fitness i piosenkarka z Los Angeles,
  • pielęgniarka asystująca przy operacjach serca,
  • imprezująca mama sześciorga dzieci.

Mimo wielu różnic mają kilka wspólnych cech. Wszystkie są pewne siebie, silne i gotowe, by się zakochać. Jednak nic nie jest w stanie ich przygotować na czekającą przy wejściu do willi niespodziankę! Piękne plaże Meksyku na krótko zapewnią atmosferę jak z bajki. Szybko okaże się, że kobiety podchodzą do relacji damsko-męskich całkiem poważnie. Gdy na jaw wychodzi, że ten program nie jest zabawą, napięcie rośnie z dnia na dzień.

"Mamuśki rządzą" - odcinki

W każdym odcinku pojawią się zadania, które sprawdzą, czy dotychczas nawiązana relacja jest prawdziwa, czy nadszedł czas, aby opuścić rajską willę. Czy panowie będą w stanie przekonać do siebie "mamuśki" swoim młodzieńczym urokiem? A może ich zachowanie udowodni, że są niedojrzali? W tej willi atmosfera jest gorąca. Chemia, zazdrość i sprzeczki - są tu na porządku dziennym. Czy mimo przeszkód, zakochani udowodnią, że wiek to tylko liczba?

"Mamuśki rządzą" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki od 16 lutego (w czwartki) o godzinie 22:00 na antenie kanału TLC.

Zobacz także:

Źródło: Informacja prasowa TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości