Styl życia

Chuck Norris przesyła wiadomość do Jurka Owsiaka: "To, co robicie, jest bezcenne"

Styl życia

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Dzięki uprzejmości braci Collins Chuck Norris dowiedział się o sukcesach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Legendarny aktor zachwycił się działalnością Jurka Owsiaka. Dlatego nagrał wideo, w którym docenił fundację oraz nazwał się jej przyjacielem.

Chuck Norris pozdrawia Jurka Owsiaka

Wiele osób na całym świecie docenia działalność Jurka Owsiaka. Nic dziwnego. Przez 29 lat wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zebrał ponad 1,3 mld złotych. Na instagramowym profilu Fundacji Braci Collins pojawił się wpis na temat tych osiągnięć.

- Co roku wkładacie ogrom pracy i pomagacie milionom ludzi. To imponuje nie tylko nam - Polakom - ale i wszędzie na świecie. Jako Fundacja cieszymy się, że możemy angażować naszych przyjaciół z zagranicy w promocję takiej inicjatywy jak WOŚP. Dziękujemy za to co robicie i życzymy Wam wytrwałości - napisała Fundacja Braci Collins

Bracia Collins skorzystali ze swoich możliwości i opowiedzieli o działalności Jurka Owsiaka samemu Chuckowi Norrisowi.

- Chcemy Wam powiedzieć, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy potrafi zaimponować samemu Chuckowi Norrisowi i czujemy się z tego faktu dumnymi Polakami. Dziękujemy, że dzięki Wam możemy iść z podniesioną głową: w Legnicy, Warszawie, Katarze, Londynie, na Mauritiusie i wszędzie indziej na świecie - czytamy we wpisie.

Do postu został załączony film, w którym legendarny Chuck Norris zachwyca się WOŚP-em.

- Cześć Jurek i Wielka Orkiestro Świątecznej Pomocy! Bracia Collins powiedzieli mi, ile robicie dla dzieciaków i w Polsce już przez 29 lat. Wow! Świetna robota! Robicie z całą organizacją świetną robotę! Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne! Trzymajcie się i wszystkiego najlepszego. Wasz przyjaciel, Chuck Norris - słyszymy w nagraniu.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021

W tym roku finał WOŚP zaplanowany jest na 31 stycznia. Według planów miał się odbyć 3 tygodnie wcześniej, lecz - ze względu na wprowadzone obostrzenia związane z pandemią koronawirusa - musiał być przesunięty.

W centrum Warszawy na Placu Defilad planowana jest budowa studia telewizyjnego, z którego nadawana będzie 27-godzinna transmisja. W wydarzeniu uczestniczyć będzie blisko 120 tysięcy wolontariuszy , zarejestrowanych w 1362 sztabach. Fundusze z 29. finału przeznaczone zostaną na oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

- 31 stycznia gramy zdecydowanie, co by się nie działo. To jest potęga Internetu. Mamy 8 tysięcy skarbonek - powiedział Jurek Owsiak.

Zobacz wideo: "Przeniesienie finału na 31 stycznia pozwoliło nam dopiąć wszystko na ostatni guzik". Trwają przygotowania do 29 finału WOŚP.

Zobacz też:

Siostry ADiHD dzisiaj są gwiazdami sieci, ale start miały trudny. "Nigdy nie miałyśmy taty"

Tomasz Organek odważnie o kryzysie psychicznym. "To jest objaw naszej odpowiedzialności"

Michael Douglas uwiecznił pierwsze spotkanie z wnukiem. Mały Ryder jest uroczy

Autor: Jola Marat

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości