Styl życia

Jakie tatuaże w miejscach intymnych są wykonywane u kobiet i mężczyzn?

Styl życia

Aktualizacja:
Fot. da-kuk / Getty Images

Kto decyduje się na wykonanie tatuażu w miejscu intymnym? Czy to bardzo boli? Na jakie wzory warto postawić? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w poniżej.

Moda na tatuaże nie mija wraz z upływem czasu, choć obecne trendy w tej dziedzinie wyglądają inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Aktualnie tatuaże nie kojarzą się wyłącznie z osobami, które spędziły kilka lat w więzieniu. Wręcz przeciwnie, są one integralnym elementem naszego stylu, który podkreśla charakter i pozwala na wyróżnienie się z tłumu.

Zdobienie ciała kolorowymi wzorami to nie tylko element obecnie panującej mody, ale wręcz wieloletni trend, który z biegiem lat może stać się kanonem.

Tatuaże w miejscach intymnych – hit ostatnich lat!

Od kilku lat zauważamy rosnące zainteresowanie zdobieniem miejsc intymnych. Są to nie tylko nowoczesne formy depilacji połączone nawet z farbowaniem włosów łonowych na wyróżniające się kolory. To także piercing i tatuaże. Warto pamiętać o tym, by wybierać tylko sprawdzone salony tatuażu i takie, które przestrzegają zasad higieny, by nie narażać się niepotrzebnie na infekcje i poważne choroby.

Jakie tatuaże w intymnych miejscach są obecnie uważane za najmodniejsze?

Choć tatuaży intymnych nie widzimy zbyt często u naszych znajomych, to wcale nie oznacza, że ta grupa tatuaży nie jest popularna. Właściciele salonów z piercingiem i tatuażami zgodnie twierdzą, że od kilku lat zauważają znaczny wzrost zainteresowania tatuażami wykonywanymi w "nietuzinkowych" miejscach.

Tatuaże w miejscach intymnych mogą wychodzić poza obszar zakrywany przez bieliznę lub być pod nią całkowicie schowane. Kobiety najczęściej decydują się na tę pierwszą wersję, ponieważ dodaje im ona seksualności i tajemniczości.

Tatuaże w miejscach intymnych dziewczyn to najczęściej projekty, w których wykorzystano wyłącznie czarny tusz. Choć od kilku lat można zauważyć wzrost zainteresowania tatuażami kolorowymi. Jest to związane przede wszystkim z tym, że ogólnie panująca moda powraca do dawnych czasów, w których to właśnie tatuaże kolorowe były najczęściej wykonywane.

Natomiast tatuaże w miejscach intymnych u mężczyzn to najczęściej projekty raczej niewielkich rozmiarów. Niektóre są też zdecydowanie większe, ale wtedy zazwyczaj zachodzą na inne obszary ciała, dlatego tego typu tatuaże intymne stanowią po prostu część większego projektu.

Damskie i męskie tatuaże w miejscach intymnych często mają bardziej rozległą kompozycję, bo np. łączy się je różnego rodzaju kolczykami, by uzyskać spójny charakter całego zdobienia ciała. Dużą popularnością cieszą się też śmieszne tatuaże w miejscach intymnych, które najczęściej zamawiane są przez osoby młode.

Tatuaże w miejscach intymnych są coraz popularniejsze, choć trzeba przyznać, że wykonanie ich wymaga pewnej odwagi. Już sama wizyta u tatuażysty może w pierwszym momencie wydawać się bardzo krępująca. Jednak efekt wynagradza wszelkie niedogodności. Na tatuaże w miejscach intymnych zdecydowanie częściej decydują się kobiety, ponieważ najpopularniejszym miejscem w tym przypadku jest łono lub okolica kości miednicy. Trochę rzadziej, ale wciąż bardzo często wykonuje się tatuaże intymne na pośladkach i piersiach.

Justin Bieber zdradził znaczenie niektórych tatuaży. Czym się inspirował? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Zapierający dech w piersi pokaz Saint Laurent. Malownicze krajobrazy sprawiają, że nie można oderwać od niego wzroku

Rockowy styl Beaty Kozidrak. Poprzez ubrania gwiazda podkreśla swoją osobowość

Neonowe stylizacje, czyli najmodniejszy trend sezonu. Jak nosić wyraziste kolory?

Autor: Adrian Adamczyk

Pozostałe wiadomości