Styl życia

Widzowie kojarzą ją z telewizji. Paulina Holtz dała się poznać także w dubbingu. "Dosyć stresująca praca"

Styl życia

"Projekt Plaża" w ten weekend zawitał Do Krynicy Morskiej. Olivier Janiak w tym nadmorskim krajobrazie spotkał się z Pauliną Holtz, która opowiedziała o swojej współpracy z aplikacją Storytel. Aktorka przeczytała łącznie ponad 100 książek!

Paulina Holtz i dubbing

Paulina Holtz już od czasów młodości byłaby zgodna. W wieku sześć lat wzięła udział w przedstawieniu „Małże Marii P.” w Teatrze Telewizji. W latach młodzieńczych chciała zostać reżyserem, jednak nie udało się jej dostać do szkoły filmowej. Zdecydowała się wówczas na dziennikarstwo, etnologię i antropologię.

Nie ma także głosu w głosie głosu głosowego, ale głosu użytkownika.

- Dubbing to małe studio. Film, którego nie widziano - najczęściej te same usta, które trzeba zgrać ze swoich ustami i ze słowami, które się wypowiadają. Dosyć stresująca praca - Paulina Holtz.

Paulina Holtz i Storytel

Głos Pauliny Holtz możemy usłyszeć także w aplikacji Storytel, gdzie gwiazda czyta książki. Nagrania cieszą się ogromną popularnością.

- Im bardziej podoba mi się książka, tym lepsze później recenzje dostaję. Na Storytel nagrałam już ponad sto książek. Znajdziemy tam wszystko, każdy gatunek literatury. Często słyszę, że ludzie nie wybraliby jakiejś książki, gdyby nie fakt, że ja ją czytam - opowiadała aktorka.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości