Ślub i wesele

Fotografka ślubna przestrzega przed błędem w trakcie przysięgi małżeńskiej. "Nie rób tego"

Ślub i wesele

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
thesun.co.uk, TikTok
Zaobrączkowane dłonie nowożeńców.

Ślub to jedno z najważniejszych, a jednocześnie najbardziej stresujących wydarzeń w życiu zakochanej pary. Emocje towarzyszące narzeczonym w trakcie ceremonii mogą prowadzić do popełnienia niejednej gafy. Problemem może okazać się chociażby złożenie przysięgi małżeńskiej. Doświadczona fotografka ślubna w instruktażowym filmiku przekonuje, że za zrujnowanie jakże ważnego momentu zwykle odpowiada jeden błąd. Jak go uniknąć? O czym powinni pamiętać państwo młodzi mówiący sobie sakramentalne "tak"?

Fotografka ślubna przestrzega pary młode przed poważnym błędem

Wypowiedzenie słów przysięgi małżeńskiej to punkt kulminacyjny każdej ceremonii ślubnej. Dla wielu par to także jedno z najbardziej stresujących wyzwań w życiu. Nie dziwi zatem fakt, że przed ołtarzem często dochodzi do niefortunnych wpadek. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby na uporanie się z tym problemem. Przekonuje o tym brytyjska fotografka ślubna, udzielająca porad za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Anna Bass regularnie publikuje w sieci wskazówki dla młodych par. Dzięki jej staraniom niejedna osoba uniknęła kompromitacji w dniu ślubu. W jednym z postów ekspertka opisała błąd, który może skutecznie zrujnować moment składnia przysięgi małżeńskiej. Instruktażowy filmik spotkał się z uznaniem blisko 46 tys. internautów.

O czym warto pamiętać w trakcie składania przysięgi małżeńskiej?

W obliczu trudnych do opanowania emocji zakochani często wygłaszają nieodpowiednią formułkę. Zdarza się także, że kierują ją do niewłaściwej osoby. Zdaniem fotografki, zdecydowana większość panien młodych i ich wybranków nie patrzy sobie w oczy podczas przysięgi. Zamiast skupić się na ukochanej osobie, uparcie wpatrują się w urzędnika lub księdza. Zadziwiająca praktyka nie tylko utrudnia zrobienie pamiątkowych zdjęć, ale i niweczy najważniejszą dla nowożeńców chwilę.

- Wielu ludzi ma tendencję do trzymania się za rękę i stawania twarzą w twarz ze swoim urzędnikiem. Nie rób tego. Kiedy wypowiadasz swoją przysięgę, spójrz na swojego partnera. Popatrz mu w oczy - zachęca znana TikTokerka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: thesun.co.uk, TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Anna Blazhuk/Getty Images

Pozostałe wiadomości