Styl życia

Gość zgotował młodym piekło podczas wesela. Miało być zabawnie, wyszło żenująco

Styl życia

Autor:
Oskar
Netkowski
Tort na weselu

TikToka podbija nagranie z nieudanego wesela. Jeden z goszczących na nim mężczyzn wpakował rozwartą dłoń w tort, by umazać ciastem parę młodą. Niestety, ku jego zaskoczeniu, tylko on pozostał w szampańskim nastroju. Cała reszta sali kontynuowała pląsanie w atmosferze gęstej od żenady.

Koszmarny finał wesela

Jeden z najważniejszych punktów wesela to krojenie tortu przez parę młodą. To czas, kiedy nowożeńcy ponownie są w centrum uwagi gości. Niestety nie wszyscy wychodzą z założenia, że tego wieczora liczyć powinna się przede wszystkim dobra zabawa pary młodej.

Relacja ze ślubu Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek wyszła za mąż - relacja ze ślubu
Karolina Pisarek wyszła za mąż - relacja ze ślubu
wideo 2/2

Na TikToku pojawiło się ostatnio nagranie pewnych zakochanych, którzy zaczęli kroić tort weselny. Pan młody trzymał nóż w ręce, a panna młoda talerze z już pokrojonym tortem. W pewnym momencie w kadrze pojawił się mężczyzna, który włożył rękę w tort i rzucił nim w stronę świeżo upieczonego męża. Nie omieszkał zrobić tego samego w kierunku panny młodej. Młodzi zareagowali dość wymownie. I trudno im się dziwić.

Gość, który wszystko popsuł

Nie tylko miny młodych pozostawały nietęgie. Goście również nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli... Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo reakcji. Większość internautów pisała, że nie miałaby żadnych oporów, żeby pozbyć się żenującego gościa z wesela.

@overtime Don’t do this at a wedding pls (h/t AshShawon/reddit) #wedding #cringe ♬ original sound - Overtime

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jeffrey Hamilton/Getty Images

Pozostałe wiadomości