Styl życia

Jarek Juszkiewicz w roli lektora. Dziennikarz przeczytał życzenia świąteczne widzów Dzień Dobry TVN

Styl życia

Aktualizacja:

Czas okołoświąteczny to idealna okazja, aby złożyć życzenia bliskim nam osobom. Sytuację tę wykorzystali nasi widzowie, którzy na facebookowym profilu Dzień Dobry TVN zwrócili się do swoich rodzin i przyjaciół. Wybrane życzenia przeczytał Jarek Juszkiewicz.

Życzenia od widzów Dzień Dobry TVN

- Najpierw kierujemy się na północ do Ustronia Morskiego, gdzie pod Brzozami mieszkają podobno najprzystojniejsze chłopaki na wschód od Parsęty. Aga życzy domownikom wesołych świąt. Sylwia kieruje natomiast swoje życzenia na południe, do Częstochowy. Konkretnie do dziadka Rysia, który dumnie skończył 80. lat. Życzy mu spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Skręcamy w lewo, na wschód. Dużo zdrowia i radości wszystkim widzom Dzień Dobry TVN - czytał Jarek Juszkiewicz. Życzenia składały także rodziny z Zamościa oraz ze Śląska.

W dobie pandemii, kiedy rodziny zostały rozdzielone i po raz pierwszy nie spędzą świąt przy jednym stole, nie zabrakło też życzeń kierowanych poza granice Polski. Prosto do Stanów Zjednoczonych Ewa i Ryszard wysłali najserdeczniejsze pozdrowienia.

Wesołych świąt wszystkim zawodowym kierowcom i tyle powrotów, ile wyjazdów

– składał życzenia nasz widz.

Życzenia od Jarka Juszkiewicza i naszych prowadzących

Najpiękniejsze i najserdeczniejsze życzenia naszym widzom przekazali także Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Dołączył do nich również Jarek Juszkiewicz, który życzył tylko jednego - abyśmy w tych ciężkich czasach wszyscy kierowali się zdrowiem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Apel Tatiany Okupnik o pomoc dla chorych dzieci: "To są konkretne tragedie"

Jak w tym roku będzie wyglądać Pasterka? Episkopat wydał komunikat

Czy Chiny będą mogły sterować pogodą? Fizyk atmosfery: "Jest w tym drobne ziarno prawdy"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości