Styl życia

Spektakularna przemiana Anny Kalaty. Była minister: "Edukuję się, jak być dobrym preppersem"

Styl życia

Anna Kalata - była minister pracy i polityki społecznej - po raz kolejny zaskoczyła wszystkich. W Dzień Dobry TVN pojawiła się zupełnie odmieniona, ze świeżą energią i krótkimi włosami. Czym obecnie się zajmuje? Czy udało jej się zapomnieć o polityce?

Anna Kalata - była minister pracy i polityki społecznej

Anna Kalata przez lata była związana z polityką. Najpierw z SLD, a następnie z Samoobroną. Pełniła też funkcję minister pracy i polityki społecznej. Czy udało jej zapomnieć o politycznym świecie?

- Z polityki nie można się wyleczyć. Na tyle, na ile pozwalają mi obowiązki zawodowe, obserwuję dosyć bacznie. Myślę, że żyjemy w ciekawych czasach i obserwacja tego, co się dzieje, jaką mamy sytuację społeczną, polityczną i gospodarczą powoduje, że rozpoczęłam swoją nową pasję. A mianowicie edukuję się, jak być dobrym preppersem, czyli osobą przygotowaną na wszystko. Pogłębiam wiedzę, jak żyć bez Internetu, światła, dostępu do mediów. W tych czasach zagrożenia, zmiany klimatu, żebyśmy nauczyli się żyć w różnych warunkach – tłumaczyła w Dzień Dobry TVN.

Obecnie jako wiceprezeska Indyjsko-Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w pełni poświęca się temu zajęciu. – Moją rolą jest promocja, która przejawia się w uczestnictwie w różnych targach, misjach gospodarczych, organizacji spotkań, doradztwie gospodarczym oraz jak zaistnieć z konkretnym produktem w Indiach, ale dzisiaj – jak wiemy – przez pandemię jest to utrudnione – wyjaśniła Anna Kalata.

Wielka zmiana u Anny Kalaty

O byłej minister śmiało można powiedzieć, że żadnej zmiany się nie boi. Przypomnijmy, że w 2010 roku o jej metamorfozie rozpisywały się wszystkie media. Nagle, zamiast kobiety w szarej garsonce ujrzeliśmy pewną siebie, z nową fryzurą i makijażem. Była to przemiana nie tylko wizerunkowa, ale i wewnętrzna. Obecnie Anna Kalata po raz kolejny nas zaskoczyła.

– Myślę, że dzisiaj taką zmianą, którą państwo dostrzegliście to jest to, że obcięłam włosy. To odzwierciedlenie mojego stanu ducha. Pokazanie tych chęci kolejnych zmian. Myślę, że ten rok dużo zmieni w moim życiu – zapowiedziała.

Posłuchaj całej rozmowy z Anną Kalatą w Dzień Dobry TVN. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Limit gości na weselu - czy dotyczy osób zaszczepionych? Odpowiada Ministerstwo Zdrowia

Znana blogerka szczerze o chorobie: "W jednym momencie nie muszę spać, jeść i pić, bo jestem tak nakręcona. Innego dnia nie chce mi się żyć"

Halina Mlynkowa otwarcie o problemach z zajściem w ciążę. "Od rana łzy same płynęły mi po policzkach"

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości