Co za wiosna

Zima za nami: "Nie należała do najłatwiejszych". Zobacz najzabawniejsze wpadki z programu

Co za wiosna

Autor:
Adam
Barabasz
Co za wiosna!
Co za wiosna! Dzień Dobry TVN
wideo 2/8
Dzień Dobry TVNCo za wiosna!

Wraz z pierwszymi cieplejszymi dniami można śmiało powiedzieć, że zima powoli dobiega końca. Choć do astronomicznej wiosny pozostały jeszcze ponad trzy tygodnie, to ta telewizyjna jest już naprawdę blisko. To świetna okazja, by przypomnieć sobie ostatnie miesiące w Dzień Dobry TVN.

Zima 2021/2022 w Dzień Dobry TVN

Nawet najgorsza zima musi kiedyś minąć. I choć były to niełatwe miesiące, uśmiech nie znikał z twarzy prowadzących, którzy swoją energią i pozytywnym nastawieniem do świata każdego ranka zarażali wierną widownię Dzień Dobry TVN.

Oczywiście nie zabrakło potknięć, rozbitego szkła, nieżyczliwych wiatrów czy niełatwych zadań stawianych przed prowadzącymi. Na tym jednak tkwi urok telewizji na żywo, która tak jak nasza codzienność potrafi zaskoczyć i gdy jesteśmy czegoś pewni, powiedzieć: "sprawdzam".

Wpadki w Dzień Dobry TVN

O tym, że poprzeczka stawiana jest zawsze wysoko, przekonał się dość dotkliwie Damian Michałowski, próbując przeskoczyć przez zawieszoną na specjalnym stelażu belkę. Z kolei Marcin Prokop dał się pokonać Monice Olejnik i padł jak długi (a tego odmówić mu nie można) podczas wykonywania tzw. deski. Łatwego życia nie miał również Filip Chajzer, który podczas bitwy na poduszki z sędziego nieoczekiwanie stał się ofiarą.

I choć w obecnym świecie pewnym nie można być w zasadzie niczego, to widzowie Dzień Dobry TVN mogą mieć pewność, że w programie nie zabraknie emocji i ludzi z krwi i kości. Niezależnie od pory roku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości