Newsy

Uwaga! Od marca budzimy Was pół godziny później. Dzień Dobry TVN na antenie od 8:00

Newsy

Prowadzący Dzień Dobry TVN

Zmiany w Dzień Dobry TVN - od 2 marca 2020 roku zaczniemy Was budzić o 8:00, czyli pół godziny później niż obecnie. Program kończyć się będzie natomiast o 11:30.

Dzień Dobry TVN - budzimy o 8:00

W wiosennej ramówce stacji TVN nasz program będzie zaczynał się o godz. 8:00, a kończył o 11:30, czyli pół godziny później niż obecnie.

Od początku nowego sezonu budzimy naszych widzów o 8:00 rano

- potwierdza producentka programu, Ewa Baj.

Nowa ramówka TVN - nowe seriale i nowe edycje programów

Wiosna na antenie TVN będzie obfitować w premiery, ale nie zabraknie też znanych i lubianych programów.

"Motyw"

Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki w nowym serialu "Motyw". W gdańskiej restauracji padają strzały, a sprawa zostaje przydzielona śledczemu z własnymi, dużymi problemami. Kto kłamie, a kto miał motyw? Wszystko wydaje się jasne, ale wcale takie nie jest.

"Ameryka Express"

Nowy sezon, nowa prowadząca i 8 par. W Kolumbii i Gwatemali gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, zadaniami i własnymi słabościami. W kolejnym sezonie programu wezmą udział między innymi Patrycja Markowska, Grażyna Wolszczak i Karolina Pisarek. Show poprowadzi Daria Łaodcha.

"Kod genetyczny"

Ojciec, syn i jedna kobieta. Trójkąt miłosny nieuchronnie prowadzi bohaterów do tragedii. Namiętność, która nigdy nie powinna się zdarzyć niszczy ich dotychczasowy świat.Jak daleko można się posunąć, by stanąć w obronie najbliższych? Adam Woronowicz, Karolina Gruszka i Maciej Musiałowski w serialu "Kod genetyczny".

"Kuchenne rewolucje"

Tegorocznej wiosny nieustraszona rewolucjonistka – Magda Gessler - podejmie się niemożliwego, aby stworzyć kolejne pełne oryginalnych smaków restauracje. Czy „Kuchenne rewolucje” zmienią upadające lokale w tętniące życiem miejsca?

"MasterChef Junior"

Kulinarny zawrót głowy! Czterdziestu najbardziej utalentowanych kulinarnie małych kucharzy z całego kraju, rozpocznie swoją przygodę z programem "MasterChef Junior". Pierwszy etap to wejście do finałowej czternastki.

Dorota inspiruje

Dorota Szelągowska wraca w świetnej kondycji. Po raz kolejny zarażać będzie zapałem do prac remontowych! Wraz z niezawodną ekipą odwiedzi bezradnych Polaków, czekających na pomoc fachowej ręki.

Więcej informacji o wiosennej ramówce TVN znajdziesz w: Wiosna 2020 z TVN. Co nowego pojawi się na antenie?

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości