Wianki nad Wisłą 2019. Wiemy, kto wystąpi! Oto najnowsza lista gwiazd

Wianki festiwal muzyczny
Fot. Flashpop / Getty Images
Wianki nad Wisłą 2019 już w sobotę 22 czerwca 2019 roku! Wystąpią: Kasia Nosowska, Krzysztof Zalewski, TULIA oraz L.U.C. Ale Wianki to nie tylko koncerty, to również inne atrakcje - jarmark kulinarny, Piknik Świętojański, regaty oraz warsztaty żeglarskie. Oto lista gwiazd, które wystąpią na Wiankach 2019 oraz lista pozostałych atrakcji. Wstęp jest darmowy!

Więcej: 

Fenomenalne wykonanie utworu Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać tam, gdzie byłem". Dawid Podsiadło zaskoczył publiczność!

Wianki nad Wisłą 2019 - kiedy? Data

Wianki nad Wisłą 2019 odbędą się już w sobotę 22 czerwca 2019 roku. Jak co roku, impreza odbędzie się oczywiście nad Wisłą - w Multimedialnym Parku Fontann, na Podzamczu.

Blok koncertowy rozpoczyna się o godz. 19.30 i potrwa do północy. 

Wianki nad Wisłą 2019 - kto wystąpi?

Na scenie Wianków zobaczymy wielkie gwiazdy. Wśród nich są: Kasia Nosowska, Krzysztof Zalewski, TULIA oraz L.U.C.

Oprócz tego, na jednej scenie razem z L.U.C. & REBEL BABEL ENSAMBLE pojawią się: Bovska, Grubson, Bisz (B.O.K), PROME, Orkiestra Dęta OSP Konopiska oraz Orkiestra Reprezentacyjna SGGW.

Na koniec wystąpi zespół gwiazd EDM, czyli australijski duet NERVO.

Wianki 2019 to nie tylko koncerty! Inne atrakcje na Wiankach nad Wisłą 2019

Wianki to nie tylko koncerty, to również jarmark kulinarny, podczas którego odbędzie się show w wykonaniu Mistrzów Patelni. Będzie też Piknik Świętojański (zaczyna się o godzinie 15), uroczysta ceremonia dekoracji oraz wodowania warszawskiego Wianka.

Dla miłośników sportów wodnych nie zabraknie także atrakcji. W planach są długo oczekiwane regaty oraz warsztaty żeglarskie.

Wstęp na wszystkie wydarzenia na Wiankach nad Wisłą 2019 jest darmowy.

Wianki bez sztucznych ogni

Tegoroczne Wianki nie zakończą się tradycyjnym pokazem sztucznych ogni - donosi naszemiasto.pl. Nie będzie fajerwerków na zakończenie festiwalu i nie wiadomo jaką formę pożegnania uczestników przewidują organizatorzy. Wiadomo jedynie, że ma być "emocjonująco" Organizatorzy zrezygnowali z pokazu sztucznych ogni z troski o środowisko, mieszkańców i żyjących w mieście zwierząt. 

Mapa: Wianki na Wisłą Warszawa

Fot. wawawianki.pl

Zobacz też: 

Kukulska organizuje koncert na cześć zmarłej mamy "Chcę cały czas przypominać!"

Zobacz film: Muzyka łączy pokolenia, źródło: Dzień Dobry TVN

Autor: Gaba Kopyto

podziel się:

Pozostałe wiadomości