Pogoda

Pogoda na niedzielę. Czy będzie padać deszcz?

Pogoda

Autor:
Luiza
Bebłot
Źródło:
TVN Meteo, x-news
Pogoda na 2-4.07.2022 r,

Jaka będzie pogoda w niedzielę 3 lipca? Na termometrach zobaczymy od 24 st. C w Suwałkach i Olsztynie do 28 st. C na południu i zachodzie Polski. Sprawdź prognozę pogody.

W najbliższe dni pogoda w kraju kształtowana będzie przez układ wysokiego ciśnienia z centrum nad Polską - przekazał synoptyk tvnmeteo.pl Damian Zdonek.

Lato

Jakie będzie lato w tym roku?
Jakie będzie lato w tym roku?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Jedynie początkowo na wschodzie kraju odczujemy wpływ płytkiej zatoki ze strefą pofalowanego frontu chłodnego, odsuwającego się poza wschodnie granice kraju. Z południowego zachodu będzie ponownie napływać ciepła masa powietrza polarno-morskiego.

Pogoda w niedzielę, 3 lipca 2022 r.

Synoptycy przewidują w niedzielę w ciągu dnia zachmurzenie od małego na zachodzie do dużego na wschodzie kraju. We wschodniej Polsce początkowo spodziewane jest pełne zachmurzenie, z rozpogodzeniami w ciągu dnia. Nie wystąpią opady deszczu.

Na termometrach od 24 stopni Celsjusza w Suwałkach i Olsztynie do 28 st. C na południu i zachodzie Polski. Wiatr będzie słaby i zmienny.

Pogoda w poniedziałek, 4 lipca 2022 r.

Początek nowego tygodnia w Polsce zapowiada się pogodnie. W ciągu dnia synoptycy zapowiadają wzrost zachmurzenia od zachodu, lokalnie ze słabymi, przelotnymi opadami deszczu. W poniedziałek możemy także spodziewać się pojedynczych burz, zwłaszcza na północy i zachodzie kraju. 

Na termometrach zobaczymy od 26 st. C na północy, przez 28 st. C w centrum, do 31 st. C na południowym wschodzie Polski. Wiatr będzie słaby, na zachodzie umiarkowany.

Więcej informacji o pogodzie na TVN Meteo.

Zobacz także:

Autor:Luiza Bebłot

Źródło: TVN Meteo, x-news

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości