Premiera "Chyłki-Rewizji". Gdzie można oglądać 3. sezon serialu?

Aktualizacja:
Chyłka

"Chyłka" powraca z nowymi odcinkami. "Chyłka - Rewizja" to już trzeci sezon kryminalnego serialu z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Kiedy odbędzie się premiera "Chyłki-Rewizji"? Gdzie można ją zobaczyć?

Na trzeci sezon "Chyłki" z niecierpliwością czekali fani. Znamy już datę premiery.

Premiera serialu "Chyłka - Rewizja" - kiedy?

"Chyłka – Rewizja" swoją premierę ma mieć dokładnie 6 października na platformie Player.pl. Trzeci sezon popularnego serialu oparty jest na powieści "Rewizja" Remigiusza Mroza, jednego z najbardziej znanych, współczesnych polskich pisarzy. Główną rolę odgrywa niezastąpiona Magdalena Cielecka.

"Chyłka-Rewizja" – co nowego w serialu?

Co nowego u Chyłki?

Wszystko zmienia się, gdy los stawia na jej drodze Bukano – Roma, którego żona i córka zostały bestialsko zamordowane. Chyłka podejmuje się pomóc mężczyźnie w załatwieniu formalności związanych z polisą. Nie spodziewa się, że z pozoru błaha sprawa spadkowa może stać się trampoliną do jej powrotu na szczyt…

- czytamy streszczenie odcinka "Chyłka – Rewizja" na Player.pl.

"Chyłka-Rewizja" – gdzie oglądać?

Serial "Chyłka-Rewizja" w całości będzie udostępniony od października w serwisie Player.pl. Wszystkie sezony serialu "Chyłka" dostępne są na platformie VOD player.pl. We wtorkowe wieczory na antenie TVN pojawi się drugi sezon serialu, czyli "Chyłka - Kasacja". Głównym wątkiem sezonu jest sprawa syna bogatego biznesmena, który został oskarżony o brutalne morderstwo.
Serial "Chyłka"
Od 2018 roku wyprodukowano trzy sezony: "Chyłka-Zaginięcie" (2018), "Chyłka-Kasacja" (2019) i "Chyłka-Rewizja" (2020). Pierwsze dwa sezony serialu zostały nominowane do Polskiej Nagrody Filmowej ORŁY 2020 w kategorii Najlepszy filmowy serial fabularny.
Zobacz wideo: Magdalena Cielecka o kolejnym sezonie "Chyłki": Ten sezon operuje kontrastami. To jest fajne
Zobacz też:
Autor: Dominika Czerniszewska
Pozostałe wiadomości