Newsy

Big Brother 2. Vasilis Tomazos opuścił dom Wielkiego Brata

Newsy

Aktualizacja:

Program "Big Brother" kolejny raz dostarczył widzom emocji. W ostatnim odcinku Dom Wielkiego Brata opuścił Vasilis Tomazos. Dziś uczestnik gościł w studiu Dzień Dobry TVN. Jak wspomina udział w show?

Big Brother 2: Kto odpadł?

Kolejna w tym sezonie "Big Brother Arena" za nami. Dom Wielkiego Brata musiała opuścić jedna osoba. Był nią Vasilis Tomazos.

W tym tygodniu nominowanych do odpadnięcia z programu było aż 5 osób. W walce o dalszy udział stanęli Ewa Kępys oraz Kamil Lemieszewski. W poniedziałek Wielki Brat karnie wybrał także troje uczestników, którzy zostali nominowanie za nieprzestrzeganie zasad. Byli to Vasilis Tomazos, Mateusz Sławiński oraz Martyna Lewandowska.

Jak uczestnik wspomina udział w programie?

Vasilis nie żałuje tego, że zdecydował się zamieszkać w Domu Wielkiego Brata.

Chciałbym zostać jeszcze dłużej, dlatego, że nie spodziewałem się, że tak tutaj będzie to wyglądać. Bałem się reakcji, jak zobaczę swoją kobietę, Klaudię, jak ona zareaguje.

„Big Brother 2”. Kto odpadnie w kolejnym odcinku?

Zgodnie z tradycją osobą nominowaną przez mieszkańców do opuszczenia programu ponownie jest Kamil. Jest to już siódma nominacja uczestnika. Nominowana po raz trzeci została też Ewa.

Zobacz też:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości