Włosy

Modna fryzura na święta i sylwestra? Zobacz, jak zrobić loki i fale

Włosy

Aktualizacja:

Przed nami święta i sylwester zaprosiliśmy więc do nas stylistę fryzur Dawida Krynickiego, który pokaże, jak w zależności od rodzaju włosów zrobić piękne i modne fale i loki.

Zarówno święta, jak i noc sylwestrowa to czas, kiedy chcemy wyglądać wyjątkowo. Oprócz eleganckiej stylizacji warto zadbać też o fryzurę. Co powiecie na delikatne fale lub nieco mocniejsze loki? Zobaczcie, jak je zrobić. Nasz stylista fryzur pokazał trzy sposoby na kręcone włosy. Można wykonać je na różne sposoby, w zależności, jakimi akcesoriami dysponujemy w domu.

Jak wykonać ładne fale?

Wałki na rzepy – jak przyznał nasz stylista to tradycyjny i wygodny sposób, dzięki któremu nasze włosy nabiorą objętości. Wałki mają jeszcze jedną zaletę, są wygodne, wiec możemy nosić je na głowie podczas wykonywania domowych obowiązków.

Są świetne do włosów, które sięgają do ramion lub krótszych. Jeśli chcemy uzyskać duża objętość, dobrze jest użyć mniejszych wałków. Im mniejszy wałek, tym większy skręt.

- podkreślał Dawid Krynicki.

Wałki zawsze montujemy od samej nasady i owijamy wokół nich resztę włosów. Warto zakładać je po wysuszeniu włosów i trzymać około 15 minut.

Tremoloki - na włosach nieco dłuższych idealnie sprowadzą się termoloki. Są to specjalne wałki, które możemy podgrzać w maszynie, a następnie nawinąć na nie nasze włosy.

Papiloty – Panie o niesfornych włosach mogą wykorzystać bezpieczną metodę, jaką są papiloty. Nałożone ich na całą noc z pewnością spowoduje, że obudzimy się z pięknymi, małymi lokami.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości