Horoskop na czwartek. Co przyniesie ostatnia w tym roku retrogradacja Merkurego?

horoskop, niebo
Horoskop na czwartek grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku
Źródło: Moment RF/Getty Images
Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 29 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Koziorożca, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Ryb. Po godzinie 11:35 Srebrny Glob przejdzie do znaku Barana. Dzisiaj na niebie wydarzą się dwa układy z Merkurym w tle. Pierwszym będzie koniunkcja tej szybkiej, odpowiedzialnej za komunikację i podróże planety z Wenus, co dobrze rokuje planowaniu urlopów i wyjazdów z bliską osobą.

Horoskop dzienny na czwartek, 29 grudnia 2022 roku

Dzięki połączeniu Merkurego i Wenus łatwiej będzie nam o porozumienie dotyczące tego dokąd i kiedy chcemy ruszyć na zimowe ferie. Możemy również poważnie porozmawiać o planach. Drugim będzie wejście Merkurego w ruch wsteczny, które nastąpi przed południem i może skutkować sporą ilością czasu, którą musimy poświęcić na papierowe i urzędowe czynności. Dzięki cofającemu się Merkuremu wykryjemy niedociągnięcia i błędy w formularzach. Ostatnia w tym roku retrogradacja Merkurego rozpoczyna się w znaku Koziorożca i zakończy dopiero 18. stycznia. Z powodu wejścia tej planety w ruch wsteczny wiele terminów może zostać przesuniętych, a dotychczasowe ustalenia poddane korektom. Dzień przyniesie skomplikowane dylematy do rozstrzygnięcia.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop dzienny na czwartek, 29 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Niestety nie będzie łatwo porozumieć się w kwestiach dotyczących najbliższych planów na weekend, nie mówiąc o dalszych perspektywach. Dzisiaj może się okazać, że twoje ustalenia odnośnie balu sylwestrowego legły w gruzach. Komuś się poprzestawiają priorytety. W tym dniu nie spodziewaj się spokojnych rozmów. Mogą cię ponieść emocje.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Przebywająca w przyjaznym ci znaku Koziorożca Wenus będzie w koniunkcji z Merkurym. To świetny czas na kontakt z upatrzoną osobą. Jeśli jeszcze nie zaprosiłeś nikogo na wspólne powitanie Nowego Roku, to dzisiaj możesz zrobić to bez stresu. Dzień powinien układać się finansowo bardzo korzystnie. Retrogradacja Merkurego przyniesie ci jakieś zwroty i zaległe wpływy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

To może być skomplikowany i logistycznie bardzo nieprzyjemny dzień. Ciężko będzie ci pogodzić wszystkie zobowiązania i wyrobić się w przeznaczonym czasie z tym, co sobie założyłeś. Merkury co prawda uściśli koniunkcję z Wenus, więc miłe słówka i wsparcie mentalne od ważnej osoby gwarantowane, ale już kilka godzin później zacznie retrogradację. To może spowolnić i utrudnić przemieszczanie się z miejsca na miejsce.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Nie powinieneś na nic narzekać, a wręcz przeciwnie. Znajdziesz wreszcie jakieś powody do zadowolenia. Przed tobą pozytywne emocje. Spotkasz się z osobami, które podniosą cię na duchu, spędzisz czas miło i ciekawie. Szykuje się dzień pełen wzajemnej życzliwości. Dobrze komuś doradzisz, a w zamian otrzymasz pożyteczną dla ciebie informację.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

W tym dniu wszędzie będziesz się czuł jak obcy. Nie na miejscu, nie w tym ubraniu i w niepasujących butach. Układ na niebie praktycznie w żadnym punkcie nie styka się z twoim horoskopem, więc rzeczywiście możesz mieć poczucie, że źle ci w twojej własnej skórze. Dyskomfort ustąpi dopiero wieczorem, kiedy siądziesz na swojej kanapie i wyłączysz ten nieznośny dzisiaj telefon.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

To ważny dzień. Twój patron jest w tym dniu wyjątkowo aktywny. Koniunkcja z boginią miłości, czyli Wenus, będzie kierować twoją uwagę na kogoś, z kim chcesz spędzać więcej czasu i to w przyjemny sposób. Dzisiaj uda się wygospodarować przestrzeni na spotkania z sercowym klimatem w tle. Jeśli masz pracę na głowie, nie przejmuj się, ponieważ szybko odkryjesz błąd, który przeszkadzał ci całymi tygodniami.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Wenus znajdzie się w ramionach Merkurego, a ty nie będziesz mogła myśleć o niczym innym, jak tylko o tym, aby być blisko swojej połóweczki. Niestety prawdopodobnie nie jest to możliwe. Dzień będzie się tak układać, że nie uświadczysz ani chwili odpoczynku. Na pierwszy plan wysuną się przygotowania do jakiejś imprezy, a w tle pojawi się rozwiązywanie problemów zawodowych. Powinnaś być obecna na zebraniu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Śpiesz się, aby z pewnymi czynnościami zdążyć do południa. Jeśli ktoś ma coś podpisać lub wyrazić na pewien plan swoją zgodę, łap się za to od rana. Po przejściu Księżyca do znaku Barana mogą pojawić się utrudnienia. Nie będzie już tak łatwo zjednać sobie czyjąś aprobatę. Wieczorem dyskusja partnerska o mało nie zamieni się w kłótnię.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzień zacznie się z irytacją lub wręcz złością na czyjeś zaczepki. Rano trzeba będzie coś lub kogoś po prostu zignorować, to najlepsza i najskuteczniejsza metoda, aby pozbyć się intruza. Ulgę poczujesz po południu. Wkroczenie Księżyca do przyjaznego ci znaku Barana poprawi ci humor i koniec dnia zdecydowanie będzie się różnił od początku na korzyść.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Układ na niebie przyniesie małe przetasowanie. Możesz się stresować, a jednocześnie cieszyć. Dzisiaj wszystko będzie zagmatwane i niejasne, a jednocześnie wykluczające się wzajemnie. Niby masz powody do radości, ale sytuacja generuje również pewne utrudnienia. Koniunkcja Wenus i Merkurego w twoim znaku to świetna wiadomość, ale kwadratura Wenus i Eris już niekoniecznie. Pomieszanie z poplątaniem.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzień będzie upływał głównie na rutynowych czynnościach i poczuciu nudy. Nic ci się nie chce, nie masz inwencji. Przynajmniej do popołudnia będziesz bezmyślnie grzebać w dokumentach lub przekładać papiery z kąta w kąt. Poczujesz się chwilowo wypalony i pozbawiony radości. Nie martw się, wieczorem coś drgnie. Ktoś wyśle ci zaproszenie, które pobudzi wyobraźnię.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Pamiętaj o pewnych przyziemnych obowiązkach lub czynnościach, które trzeba jeszcze dzisiaj wykonać, listach, które należy wysłać. Za gapowe się płaci, więc miej rękę na pulsie. To ostatni dzień, w trakcie którego możesz się jeszcze na coś załapać. Ciekawa książka nie zapewni tego, co da ci rozmowa z życzliwą osobą, więc wieczorem złapiesz na dłuższy czas za słuchawkę telefonu.

Gwiazdozbiory - czym są i ile ich jest?

Gwiazdozbiory nazywane również konstelacjami są określonymi grupami gwiazd, tworzącymi spójną całość. Jako te spójności posiadają swoje odrębne nazwy. Według obecnego stanu wiedzy istnieje 88 oficjalnie uznawanych gwiazdozbiorów. Są one nie tylko układami gwiazd, ale również całymi obszarami na niebie, które zostały ściśle opisane przez Międzynarodową Unię Astronomiczną (IAU).

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak koledzy ze studiów postrzegają Oliwię Bieniuk?

Jak koledzy ze studiów postrzegają Oliwię Bieniuk?

Komentarze lektora w "Hotelu Paradise" to złoto. Zestawienie zabawnych fragmentów i ciętych ripost

Komentarze lektora w "Hotelu Paradise" to złoto. Zestawienie zabawnych fragmentów i ciętych ripost

Jakie wydatki musi ponieść diabetyk? Marta Wiśniewska podała kwoty

Jakie wydatki musi ponieść diabetyk? Marta Wiśniewska podała kwoty

Zacznij dzień słodkim, zdrowym śniadaniem. Poznaj dodające energii dania według Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Zacznij dzień słodkim, zdrowym śniadaniem. Poznaj dodające energii dania według Darii Ładochy

Karol III zobaczył banknoty ze swoim wizerunkiem. "To jest tak zaskakujące"

Karol III zobaczył banknoty ze swoim wizerunkiem. "To jest tak zaskakujące"

Dlaczego obgadujesz innych? Te słowa psychologa dadzą ci do myślenia

Dlaczego obgadujesz innych? Te słowa psychologa dadzą ci do myślenia

Omegamania – poznaj kwasy Omega-3! Jak wspierają zdrowie?
Materiał promocyjny

Omegamania – poznaj kwasy Omega-3! Jak wspierają zdrowie?

Dorota Szelągowska odważnie o rozstępach na brzuchu: "Obiektywnie okropne, ale są moje"

Dorota Szelągowska odważnie o rozstępach na brzuchu: "Obiektywnie okropne, ale są moje"

Jak postawić na nogi monsterę? Ekspert zdradza sprawdzone sposoby

Jak postawić na nogi monsterę? Ekspert zdradza sprawdzone sposoby

"Sposób na wnętrze": Mural, sztukateria i obrotowe lamele. Modny i przytulny salon w jeden dzień
Materiał promocyjny

"Sposób na wnętrze": Mural, sztukateria i obrotowe lamele. Modny i przytulny salon w jeden dzień

Mefedron na wyciągnięcie ręki. Jak poznać uzależnienie u dziecka? Czat z ekspertem

Mefedron na wyciągnięcie ręki. Jak poznać uzależnienie u dziecka? Czat z ekspertem

Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"? To mistrz świata i mąż znanej aktorki

Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"? To mistrz świata i mąż znanej aktorki

Czy można wejść do restauracji lub baru z psem? GIS przypomina

Czy można wejść do restauracji lub baru z psem? GIS przypomina

Pogoda na weekend. Termometry mogą wskazać nawet 27 kresek

Pogoda na weekend. Termometry mogą wskazać nawet 27 kresek

Efekt placebo wciąż wykorzystuje się w medycynie. Na czym polega?

Efekt placebo wciąż wykorzystuje się w medycynie. Na czym polega?

Pomyśl, zanim udostępnisz zdjęcia swojego dziecka

Pomyśl, zanim udostępnisz zdjęcia swojego dziecka

Siostry uratowały sklep dziadka. "To nie mogło się tak skończyć"

Siostry uratowały sklep dziadka. "To nie mogło się tak skończyć"

Platforma streamingowa Max już w czerwcu. "Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata"

Platforma streamingowa Max już w czerwcu. "Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata"

"Łazienkowe przekleństwa" - zbawienna metoda czy szkodliwy trend? Psycholożka wyjaśnia

"Łazienkowe przekleństwa" - zbawienna metoda czy szkodliwy trend? Psycholożka wyjaśnia

Znamy finalistów XV edycji konkursu Sukcesu Pisanego Szminką

Znamy finalistów XV edycji konkursu Sukcesu Pisanego Szminką

"Przypalone ciasto warto wytrzeć tarką"

"Przypalone ciasto warto wytrzeć tarką"

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Wybuchowy ekstrawertyk, a może cichy introwertyk? Poznaj numerologiczną 4

Wybuchowy ekstrawertyk, a może cichy introwertyk? Poznaj numerologiczną 4

Pył znad Sahary powrócił do Polski. Dla tej grupy osób jest szczególnie groźny

Pył znad Sahary powrócił do Polski. Dla tej grupy osób jest szczególnie groźny

Kolejny sukces Taylor Swift. 34-latka debiutuje na liście światowych miliarderów

Kolejny sukces Taylor Swift. 34-latka debiutuje na liście światowych miliarderów

Najlepsze podkłady na lato 2024. Czym się kierować, wybierając ten kosmetyk?

Najlepsze podkłady na lato 2024. Czym się kierować, wybierając ten kosmetyk?

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

Są bliźniaczkami syjamskimi, lecz mają inną orientację. Jak wygląda ich życie seksualne?

Są bliźniaczkami syjamskimi, lecz mają inną orientację. Jak wygląda ich życie seksualne?

Kuba Wesołowski znów zostanie tatą. Żona aktora pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Kuba Wesołowski znów zostanie tatą. Żona aktora pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Uniwersalne motywy na maturę z polskiego. Poznaj najpopularniejsze motywy literackie i zrób sobie powtórkę

Uniwersalne motywy na maturę z polskiego. Poznaj najpopularniejsze motywy literackie i zrób sobie powtórkę

In vitro w Polsce: Ministerstwo Zdrowia przedstawia szczegóły programu. "Przywracamy nadzieję"

In vitro w Polsce: Ministerstwo Zdrowia przedstawia szczegóły programu. "Przywracamy nadzieję"

Gdzie jest burza teraz? Radar burz NA ŻYWO

Gdzie jest burza teraz? Radar burz NA ŻYWO

Wakacje w maju – gdzie warto pojechać?

Wakacje w maju – gdzie warto pojechać?

Mama lekarz mówi na co nie pozwala dzieciom w domu. "Nie ma mowy"

Mama lekarz mówi na co nie pozwala dzieciom w domu. "Nie ma mowy"

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

Gruszki to idealny owoc dla zmagających się z tą chorobą. Sprawdź, dlaczego

Gruszki to idealny owoc dla zmagających się z tą chorobą. Sprawdź, dlaczego