Gwiazdy

Tyszka, Kożuchowska i Woliński na starym zdjęciu. "Dzisiaj ta moda wygląda śmiesznie"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Marcin Tyszka

Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Małgorzata Kożuchowska mają za sobą wspólną podróż do Portugalii. Ponad dwadzieścia lat temu odwiedzili Lizbonę, gdzie zrobili sobie zdjęcie, które stało się kultowe. Stylizacje z tamtych czasów zachwyciły fanów. I trudno im się dziwić.

Marcin Tyszka i jego kariera

Marcin Tyszka od lat zasiada w szeregach jury programu "Top Model". Z zawodu jest fotografem, specjalizującym się w zdjęciach modowych. Pierwsze sesje wykonywał już jako nastolatek w piwnicy swojego domu. Od początku kariery sfotografował wiele polskich i zagranicznych gwiazd, takich jak Naomi Campbell czy Anja Rubik. Jego prace zdobiły niezliczoną ilość okładek, także zagraniczne wydania magazynu "Vogue".

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Prywatnie Tyszka ma ogromne poczucie humoru, za co uwielbiają go nie tylko fani "Top Model", ale także obserwujący na Instagramie. Niejednokrotnie jego wymiana zdań z Dawidem Wolińskim bawiła do łez.

Tyszka, Woliński i Kożuchowska na zdjęciu sprzed 20 lat

Marcin Tyszka często wspomina dawne lata, publikując w sieci pamiątkowe zdjęcia. Zarówno on, Dawid Woliński, jak i Małgorzata Kożuchowska, są blisko związani ze światem mody. Pocztówka sprzed ponad 20 lat z ich wypadu do Lizbony robi wrażenie. Ówczesne trendy zdecydowanie nie były im obce. Długie włosy, printy i biodrówki - fani kochają to wspomnienie.

-  I pomyśleć, że byliśmy wtedy na liście najlepiej ubranych - napisał Marcin Tyszka na Instagramie.

Internauci nie mogli napatrzeć się na to zdjęcie. W komentarzach czytamy: "Stylówka jak się patrzy, ja chętnie ubrałabym koszule Marcina", "Na obecne czasy ta moda wygląda śmiesznie. I ten szal Dawida...", "Jakie przystojniaki i ślicznotka!".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości