Zaskakujące powroty w półfinale "Top Model"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Przed nami 11 odcinek "Top Model", a w nim wiele emocji. Z powodu pandemii koronawirusa, z programem pożegna się jeden z uczestników. Modele swoje umiejętności zaprezentują przy okazji greckiego fashion week’u.

11. odcinek "Top Model" w Grecji

W 11. odcinku "Top Model" uczestnicy programu zaprezentują swoje umiejętności w słonecznej Grecji. Przed rozpoczęciem rywalizacji czeka na nich chwila relaksu i zwiedzanie Akropolu. Podczas pierwszego zadania, inspirowanego filmem "Mamma Mia", uczestnicy wybiorą się na do różnych części miasta, by tam samodzielnie wykonać zdjęcia przypominające ujęcia z kultowego filmu. W trakcie greckiego fashion week'u nie zabraknie castingów. Na koniec sesja w dość nietypowej lokalizacji. Zdjęcia wykonywane będą na łodzi przez znanego fotografa, jurora greckiej edycji "Top Model" – Dimitrisa Skoulosa.

"Top Model" - zaskakujące powroty

W 10. odcinku "Top Model", jury zadecydowało, że szansę zaprezentować swoje umiejętności na fashion week'u będą mieli: Dominic D’Angelica, Weronika Kaniewska, Ernest Morawski, Maja Siwik, Patrycja Sobolewska i Mikołaj Śmieszek. Jednak pandemia pokrzyżowała niektórym plany i nie zobaczymy wybranego składu. Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka ostatecznie podjęli decyzję, że przywrócą uczestnika, który odpadł przy okazji poprzednich odcinków. Kto to będzie?

"Top Model" – gdzie oglądać?

Premiera nowego odcinka "Top Model" w środę, 11 listopada, o godz. 21.30 w TVN i player.pl.

"Top Model", sezon 9., odcinek 11.

Zobacz także:

Żaklina z "Top Model" przeszła spektakularną metamorfozę. "Co za kolor!"

"Top Model". Dominic pokłócił się z Ernestem. Dwie osoby odpadły z programu

Paulina Papierska drugi raz została mamą. To ona wygrała pierwszą edycję Top Model

Autor: Natalia Łomnicka