Gwiazdy

Dawid Woliński zdradza, kto dostał Złoty Bilet w 10. edycji "Top Model". "Dawno nie było tak imponująco zgrabnych dziewczyn"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Już jesienią na antenie TVN zobaczymy 10. edycję popularnego programu "Top Model". Po raz kolejny przystojni mężczyźni i piękne kobiety będą walczyć o zakwalifikowanie się do domu modelek, a później o zwycięstwo. Juror Dawid Woliński ogłosił, że etap castingów już się zakończył, a nam zdradził, kto dostał Złoty Bilet.

Złoty Bilet 2021 - jurorzy "Top Model" prowadzili burzliwe dyskusje

Produkcja jubileuszowej edycji show "Top Model" ruszyła pełną parą. Z castingów wyłoniono już uczestników, którzy dostali się do kolejnego etapu programu. Przed nimi tzw. bootcamp, czyli pierwsze konkurencje oraz profesjonalne sesje zdjęciowe w kilkuosobowych grupach.

Juror Dawid Woliński w rozmowie z nami uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział, co działo się na castingach. Przyznał, że wraz z Joanną Krupą, Marcinem Tyszką i Katarzyną Sokołowską prowadzili intensywne dyskusje na temat tego, kto tak naprawdę zasługuje na szansę, by wykazać się w dalszych eliminacjach.

- Rozmowy między jurorami były burzliwe, oczywiście, jak zawsze, ale to wynika z tego, że bardzo nam zależy na tym, żeby do show dostały się osoby, które w naszym rozumieniu są najlepsze - wyjaśnia nam Woliński.

Dawid zdradził nam również, do kogo powędrował Złoty Bilet, czyli bezpośrednia przepustka do domu modeli. Po raz trzeci wyróżnienie trafiło w ręce kobiety. Przypomnijmy, że w poprzednich edycjach Złoty Bilet otrzymały Klaudia El Dursi i Weronika Kaniewska.

- Asia Krupa jak zawsze skupiła się na najpiękniejszych dziewczynach, a jej kandydatka dostała Złoty Bilet . Tutaj akurat wszyscy właściwie byliśmy zgodni - powiedział juror.

"Top Model" - Dawid Woliński o uczestnikach

Choć mogłoby się wydawać, że widzowie "Top Model" przez 10 edycji widzieli w programie już wszystko, to jednak produkcja wciąż ma jeszcze sporo asów w rękawie. W tym sezonie show uczestnicy są na naprawdę na wysokim poziomie. Z pewnością długo przygotowywali się, by z jak najlepszej strony zaprezentować się jurorom. Kilkoro z nich zwróciło szczególną uwagę Dawida Wolińskiego.

- Mamy dwóch naprawdę przystojnych panów i bardzo dużo pięknych, ultrazgrabnych dziewczyn w tym sezonie. Dawno nie było tak imponująco zgrabnych uczestniczek - stwierdził juror. - W poniedziałek wyjeżdżamy na bootcamp i dalej będziemy przyglądać się i oceniać, kto zasługuje na wejście do domu modeli - podkreślił Woliński.

Zobacz wideo: Radek Pestka wspomina wygraną w „Top Model”. „Moje 5 minut nie było tak spektakularne jak wszyscy się spodziewali”

Zobacz także:

Paulina Holtz spędziła poranek na SORze. "Zdecydowanie TOP 10 bólów"

Ewa Bem wraca na scenę po śmierci córki. "Jestem w pewnym sensie zdewastowana"

Polski projektant odniósł międzynarodowy sukces. Jego kreacje pojawiły się w prestiżowym magazynie

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości