Gwiazdy

Szymon Hołownia z córeczką. Zdjęcie podbiło serca internautów

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Szymon Hołownia

Szymon Hołownia i jego ukochana przywitali niedawno na świecie swoje drugie dziecko. Świeżo upieczony tata nie spuszcza córeczki ze wzroku. Najnowsze zdjęcie z pociechą budzi emocje. - Tatusiowie brać przykład. Cudowny widok - czytamy w komentarzach internautów.

Szymon Hołownia - dzieci

Szymon Hołownia od 2016 roku jest mężem Urszuli Brzezińskiej-Hołowni. Kobieta jest pilotką myśliwca MiG-29 w stopniu porucznika w Siłach Powietrznych RP. Została uhonorowaną nagrodą Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych za udane lądowanie awaryjne z wyłączonymi silnikami.

Co wpływa na rozwój dziecka?

Jak wspomagać rozwój ruchowy malucha?
Jak wspomagać rozwój ruchowy malucha? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska-Hołownia są rodzicami dwóch córek - trzyletniej Marii i nowonarodzonej Eli.

Szymon Hołownia z córeczką

Szymon Hołownia nie kryje radości, jaką do jego domu wniosła mała Ela. Dumny tata nie odstępuje dziewczynki na krok. Teraz został przyłapany podczas drzemki z maluchem.

- Odchodzi się od spania - czytamy we wpisie.

Fani chętnie komentowali to zdjęcie. Wielu z nich rozczuliło się nad tym widokiem: "Niesamowity człowiek- mądry, wrażliwy, empatyczny, pracowity, rodzinny, czuły, wytrwały...", "Punkt za zaangażowanie taty w opiekę nad maleństwem. Życzę na przyszłość mega zaangażowania i współdzielenie obowiązków", "Tatusiowie brać przykład. Cudowny widok".

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości