Gwiazdy

Sara Boruc-Mannei wykryła u siebie zmianę w piersi: "Czekam na wynik biopsji. Czekanie jest najgorsze"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Sara Boruc-Mannei podzieliła się na InstaStory informacją, że kilka tygodni temu wykryła u siebie zmianę w piersi. Dodała także, że obecnie czeka na wynik biopsji i namawia fanów na regularne badania.

Sara Boruc-Mannei czeka na wynik biopsji

Fani już jakiś czas temu zauważyli zmianę w nastroju Sary, która wyraźnie posmutniała i była mniej aktywna w mediach społecznościowych. Kobieta długo nie chciała wyjawić tego co się stało. Dopiero teraz przyznała, że powodem jej zachowania był wykryty w piersi guzek.

Jakieś cztery tygodnie temu odkryłam, że mam w piersi jakąś zmianę. Na początku wypierałam tę informację, starałam się skupiać na innych rzeczach, a okoliczności temu sprzyjały. (...) Byłam w trakcie przeprowadzki, dzieciaki zmieniały szkołę, tyle się działo, że łatwo było to odsunąć na dalszy plan. Ale codziennie jak kładłam się spać, to o tym myślałam i jak wstawałam, to też o tym myślałam

- przyznała Sara, by następnie dodać:

Po dwóch czy trzech tygodniach w końcu umówiłam się na USG. Po tym badaniu okazało się, że będzie potrzebna biopsja. (...) Nie opowiadam wam tego dlatego, że mam już wyniki i wszystko jest ok, nie mam. Czekam i czekanie jest najgorsze. (...) Myślę, że w tym tygodniu będę miała wyniki

Sara Boruc-Mannei namawia do badań

Żona Artura Boruca powiedziała także, że nagrała wideo po to, by namówić fanów, by nie zwlekali z badaniami kontrolnymi.

Staram się być dobrej myśli, chociaż nie jest łatwo. Ale po co wam to opowiadam? Żebyście się badali. (...) to nic nie boli. To taki pusty frazes, ale bardzo ważny. Badajcie się też sami, ja sama to wykryłam i szybko zadziałam. Zróbcie to dla siebie

Sarze życzymy wiele zdrowia.

Sara Boruc-Mannei - kim jest?

Sara Boruc-Mannei to żona byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, Artura Boruca. Para pobrała się w 2014 roku i doczekała dwójki dzieci. Kilka tygodni temu małżeństwo przeniosło się do Warszawy, ponieważ bramkarz podpisał kontrakt z Legią Warszawa.

Sara ma na swoim koncie płytę "LoVe On Your Own", którą wydała 31 sierpnia 2018 r. Piosenkarka interesuje się również modą. Przez długi czas prowadziła wraz z siostrami bloga SIN by Mannei, a niedawno ogłosiła, że zamierza rozwijać w Warszawie swoją markę.

W 2016 roku "Daily Star" wymienił Sarę Boruc wśród najpiękniejszych WAGs każdego z klubów Premier League.

>>> Zobacz także:

Roksana Gac - co słychać u zwyciężczyni 2. edycji "Projektu Lady"? "Pozmieniały się moje priorytety"

Joanna Koroniewska szczerze o sobie: "Dla niektórych jestem hiperaktywna i im to przeszkadza. Ja to rozumiem"

Jerzy Stuhr o udarze: "Przykry był pierwszy dzień, gdy nie mogłem sklecić zdania"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości