guz piersi

    guz piersi

    Lekarze z Gniezna przeprowadzili innowacyjną operację usunięcia guza z chorej na raka piersi. Na czym polega nowa metoda leczenia? Czy zabieg pozwoli uniknąć wycieńczającej chemioterapii? Które przypadki zachorowań mogą być poddane zabiegowi? Gościem Dzień Dobry TVN był doc. Dawid Murawa, ordynator oddziału chirurgii w Gnieźnie.

    MedBus z logo Dzień Dobry TVN będzie stał w piątek i sobotę między 9:00 a 17:00 pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie przy wejściu do stacji Metro Centrum naprzeciwko Domów Centrum. Zapraszamy wszystkie Panie!

    Dzięki polskim naukowcom powstało pierwsze na świecie urządzenie, które zwiększa możliwość wykrycia raka piersi na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Jest to tester firmy BRASTER. Projekt został dofinansowany z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Kiedy urządzenie będzie dostępne na rynku? Czy z jednego urządzenia będzie mogło korzystać kilka kobiet? Jak wyglądają zmiany nowotworowe wykryte przez tester? W Dzień Dobry TVN gościliśmy kierownika Działu Telemedycznego firmy BRASTER dr Ingę Hryniewiecką i dziennikarza naukowego Karola Wójcickiego.

    Katarzyna Michalak przyszła do programu "Sablewskiej sposób na modę", aby przejść metamorfozę związaną głównie z jej wyglądem zewnętrznym. Przekraczając próg atelier Mai Sablewskiej, nie wiedziała, że udział w programie tak bardzo zmieni jej życie. W szafie ma nową garderobę, na głowie nową fryzurę i do tego jeszcze... No właśnie. Zobaczcie, co dokładnie się stało?