Gwiazdy

Polish Principessa z "Żon Miami". "Nie mam męża, więc ciężko pracuję"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Miami - miasto, gdzie wiek się nie liczy

Ela Pruszyńska, bohaterka nowego reality show "Żony Miami" zdradziła w rozmowie z Mateuszem Hładkim, skąd wziął się jej pseudonim. Gwiazda programu opowiedziała również o realiach życia na wschodnim wybrzeżu. Jak sama podkreśla - traktuje je bardzo poważnie, choć kocha się bawić.

Żony Miami - Ela Pruszyńska

Po sukcesie "Żon Hollywood" przyszedł czas na to, by zadomowić się na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Tam kamera przyjrzała się życiu pięciu pięknych i bogatych Polek. Jedną z nich jest Ela Pruszyńska - przedsiębiorcza, tryskająca życiem business woman, która niedawno została singielką. W sieci funkcjonuje jako Polish Principessa. Jej znakiem rozpoznawczym są tiary i diademy.

- Tak się czuję, uwielbiam korony i noszę je - wyjaśnia Ela Pruszyńska. - Powodem, dla którego nazwałam się Polish Principessa jest moja miłość do Włoch i Dolce & Gabbana.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Prawdziwe życie w Miami

Choć oglądając "Żony Miami" można odnieść wrażenie, że życie bohaterek upływa na samych przyjemnościach, to jak podkreśla Ela, to magia telewizji. Poza kamerą toczy się normalne życie.

- Jestem buisiness woman i filantropką. Prowadzę dwa biznesy, jeden jest związany z produkcją kaftanów. Inspirowała mnie moja podróż na Bliski Wschód i chcę działać globalnie. Chciałabym, żeby wszyscy w Polsce nosili moje kaftany - mówi z entuzjazmem.

Choć niedawno została singielką, zaznacza, że jest niezwykle szczęśliwa.

- Nie jest to łatwe: być mamą trójki dzieci, rozwódką i prowadzić dwa biznesy, ale wszystko jest niesamowite - tłumaczy. - Biorę swoje życie bardzo poważnie. Muszę zarabiać, nie mam męża, więc ciężko pracuję, ale też świetnie się bawię.

Na czym polega sekret Miami?

- Tutaj wiek się nie liczy - wyjaśnia. - Każdy wygląda dobrze i jest szczęśliwy. Tego nie znajdziesz w innym miejscu - podsumowuje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcininki zobaczysz na Player.pl

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości