Gwiazdy

Maria Winiarska i poranna joga. Kondycji może aktorce pozazdrościć niejedna nastolatka

Gwiazdy

Aktualizacja:
Maria Winiarska w Dzień Dobry TVN fot. Bartosz Krupa/East News

Marysia Winiarska mówi o sobie „68letnia influenserka z Warszawy”. Na Instagramie często publikuje zabawne kadry ze swojego życia, a do filtrów i aplikacji pochodzi z ogromnym dystansem. Teraz aktorka podzieliła się z fanami nagraniem z porannej jogi. To trzeba zobaczyć!

Marysia Winiarska ćwiczy na Instagramie

Joga zazwyczaj kojarzy się ze statycznymi oraz rozluźniającymi pozycjami. Jednak nie w wydaniu Marysi Winiarskiej. Aktorka postanowiła uraczyć widzów dość oryginalnym wideo. Na opublikowanym filmiku widzimy gwiazdę w raczej nietypowym położeniu. Z pomocą kilku osób ustawiana jest na linach wisząc głową w dół i nogami ustawionymi w delikatnym rozkroku.

W bezpiecznym oraz wygodnym ułożeniu pomagają ręczniki.Przez całe nagranie aktorka nie traci zimnej krwi i do swojej aktywności podchodzi z uśmiechem. Biorąc pod uwagę, że już niedługo skończy 69 lat, można jej naprawdę pozazdrościć kondycji oraz odwagi!

Zobacz także: Co może nam dać joga?

Reakcje fanów

Jak można się było spodziewać, wideo przyciągnęło ogromne zainteresowanie osób obserwujących aktorkę. W końcu rzadko widuje się jogę w takiej wersji. Komentarze posypały się natychmiast. Większość fanów jest zachwycona świetną kondycją gwiazdy.

Pełen szacun dla Pani Marysi, ja w wieku 20 lat był tego nie zrobiła! ?

Pani Mario - jest Pani niesamowita! ? Babcia Pająk ?

Odważna Pani Marysia?❤️

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości