Gwiazdy

Marcin Tyszka pokazuje swoje mieszkanie: "Nigdy nie sądziłem, że będę aż tak doceniać mój kawałek raju"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Marcin Tyszka jest cenionym na całym świecie fotografem. Okazuje się, że to nie jest jedyny jego talent. Ma też zmysł do aranżacji wnętrz. Na Instagramie stworzył profil, na którym dzieli się zdjęciami swojego rajskiego mieszkania. Jest pięknie, zielono i... to po prostu musicie zobaczyć.

Rajskie mieszkanie Marcina Tyszki

W tym mieszkaniu niejedna osoba chciałaby zamieszkać. Nie ma się co dziwić, łączy w sobie wiele stylów, a taras na dachu zdobi przepiękna palmiarnia. Utalentowany fotograf chętnie opisuje prace nad wnętrzami, zdradza co go inspirowało oraz radzi fanom np. które rośliny sprawdzą się w ich domach.

Piękne wnętrza mieszkania Tyszki

Największe wrażenie niezaprzeczalnie robi zapierający dech w piersiach taras z widokiem na Warszawę. Jednak wnętrza również są zachwycające. Marcin Tyszka postanowił podzielić się także zdjęciem swojej sypialni - jednej z kilku. To właśnie w niej znajduje się jedyna w domu fotografia autorstwa Tyszki, która ukazuję Anję Rubik podczas sesji w Meksyku. Poza tymi kadrami, na profilu jurora Top Model znajdziecie także zdjęcia przestronnego wysokiego na dwa piętra salonu, stylowej łazienki czy eleganckiego barku.

Zobacz też:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości