Gwiazdy

Marcin Prokop wypłynął na szerokie wody. Fani: "Nie odpływaj za daleko"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Marcin Prokop postawił na aktywny wypoczynek. Wypłynął w rejs jachtem, co uwiecznił na zdjęciu i zamieścił je w mediach społecznościowych. Fani nie kryją, że czekają na powrót dziennikarza na wizję.

Marcin Prokop na wakacjach

Prowadzący Dzień Dobry TVN pochwalił się, jak spędza czas na wakacyjnym wyjeździe. Okazuje się, że Marcin Prokop wybrał żeglowanie po szerokich wodach. Opublikował zdjęcie z wyprawy i opatrzył je podpisem – jak zwykle żartobliwym.

– Stary człowiek i może. tylko mu się nie chce – napisał na Instagramie.

Obserwatorom Prokopa zdjęcie spodobało się i wywołało wiele komentarzy, w których przeplatają się prośby o powrót dziennikarza na wizję. "Stęskniliśmy się za twoim humorem", "Nie odpływaj za daleko bo nuda bez Ciebie", "Widzimy się już 2 sierpnia" – czytamy pod wpisem Marcina.

Dzień Dobry Wakacje od 2 sierpnia codziennie

Od 2 sierpnia widzowie będą mogli oglądać Marcina Prokopa częściej. Wszystko dlatego, że program Dzień Dobry TVN będzie emitowany codziennie. W każdy wakacyjny poranek nasi prowadzący Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme zadbają o dobry humor i pozytywne wibracje.

W programie pojawią się tematy wakacyjne, kontynuacja cykli oraz najważniejsze informacje. Nie zabraknie też wydań realizowanych z różnych zakątków Polski.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Marcin Prokop kelnerem dobrej nowiny

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości