"Mam Talent!": Wspólne zdjęcie Prokopa i Kempy z planu. Fani: "Ktoś wyższy od pana Marcina?"

Marcin Prokop

"Mam Talent!" wraca na antenę TVN po przerwie. Marcin Prokop, kt pokazał fotografię, na której pozuje z nowym współprowadzącym, Michałem Kempą. Niektórzy fani byli zaskoczeni wzrostem obu panów.

Marcin Prokop i Michał Kempa na wspólnym zdjęciu

Wystartowały zdjęcia do "Mam Talent!". W 13. edycji czekają na widzów dwie duże zmiany. Pierwsza z nich dotyczy jednego z jurorów - otóż na fotelu zajmowanym ostatnio przez Agustina Egurrolę zasiądzie Jan Kliment, natomiast druga - Szymona Hołowni. Ten ostatni po 12 latach zdecydował się opuścić program, a na jego miejsce przyszedł stand-uper, Michał Kempa.
Z okazji zdjęć do kolejnej serii "Mam Talent!" Marcin Prokop zamieścił fotografię, na której pozuje razem z nowym współprowadzącym. - Z radością, ekscytacją i niegasnącym entuzjazmem rozpoczęliśmy trzynastą edycję @mamtalent_tvn - napisał w poście.
Zdjęcie rozbawiło obserwatorów konta Marcina Prokopa, szczególnie miny obu panów: - "Entuzjazm wypisany na twarzach ???? nie mogę się doczekać", "Pan Kempa sparaliżowany strachem przed występem ze starym wyjadaczem???" - można przeczytać pod fotografią.
Fani komentowali także wzrost prowadzących "Mam Talent!", a to dlatego, że na zdjęciu Marcin Prokop wydaje się być nieco niższy od Michała Kempy. - Nie wierzę, jak to możliwe, że jest ktoś wyższy od pana Marcina ?? - ktoś napisał. - Kempa stoi na stopniu ? - odpisała jedna z fanek, a inna dodała: - Prokop to chyba siedzi na tym zdjęciu.

13. edycja "Mam Talent!"

Przed nami wyczekiwana 13. edycja "Mam talent!". Program ten jest nie tylko trampoliną do kariery, ale przede wszystkim idealną okazją, by spełnić marzenia. W nowym sezonie widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską przy stole jurorskim oraz Marcina Prokopa w roli prowadzącego.
Nowymi osobami w programie będą Jan Kliment oraz Michał Kempa. Ten pierwszy to czeski tancerz i choreograf, który ma na swoim koncie ma wiele sukcesów - jest dwukrotnym mistrzem Czech i pięciokrotnym mistrzem Szwajcarii. Regularnie także współpracuje z warszawskimi teatrami, gdzie występuje w obsadzie spektakli muzycznych. Natomiast Michał Kempa to komik uprawiający stand-up comedy, dziennikarz radiowy i telewizyjny, współprowadzi "Szkło kontaktowe" w TVN24. Wcześniej jednak próbował swoich sił w czeskim "Mam talent!".
Zobacz wideo: Michał Kempa nowym współprowadzącym program "Mam Talent!"
>>> Zobacz także:
Autor: Iza Dorf
Pozostałe wiadomości