Marcela Leszczak i Misiek Koterski biorą ślub? Modelka pozuje w sukni ślubnej: "Jak to szło? "Żoną miałam być..."?"

Misiek Koterski i Marcela Leszczak
Kamil Piklikiewicz/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
W mediach co jakiś czas pojawiają się doniesienia, że Marcela Leszczak i Misiek Koterski szykują się do ślubu. Dotychczas para unikała publicznych deklaracji na ten temat, jednak na Instagramie modelki pojawił się wymowny post. Marcela zaskoczyła swoich fanów zdjęciem w sukni ślubnej.

Marcela Leszczak pozuje w sukni ślubnej

Związek Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego ma za sobą liczne wzloty i upadki. Mimo że para jeszcze niedawno przeżywała poważny kryzys, dziś wspólnie z synem Fryderykiem tworzą szczęśliwą rodzinę. Zakochani chętnie dzielą się swoim szczęściem ze swoimi fanami i często publikują wspólne zdjęcia. Ostatnio na Instagramie modelki pojawił się post, który wywołał poruszenie wśród wielbicieli pary. Marcela opublikowała zdjęcie, na którym ma na sobie suknię ślubną.

Jak to szło? "Żoną miałam być.."? ?

– czytamy na profilu modelki.

Dodatkowe zainteresowanie wzbudził wymowny komentarz Miśka:

Kochanie ... może jeszcze będziesz ???

Marcela Leszczak w sesji zdjęciowej

Pod postem modelki szybko pojawiły się komentarze z życzeniami i gratulacjami. Okazuje się jednak, że Marcela wzięła udział w sesji zdjęciowej do książki swojej koleżanki.

Sprawę postanowiła skomentować także sama zainteresowana, która na swoim instagramowym stories rozwiała wszelkie wątpliwości:

Chciałabym Wam bardzo podziękować za ogrom życzeń, jeśli chodzi o sesję. Słuchajcie, nie będę dementowała żadnych plotek. Jest, co jest. W każdym razie była to cudowna sesja w towarzystwie mojej Patrycji. W zasadzie to był jej zamysł i to był fajny dzień

Misiek Koterski i Marcela Leszczak, czyli miłość od pierwszego wejrzenia

Związek Michała Koterskiego i Marceli Leszczak od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie mediów i fanów. 26-letnia uczestniczka "Top Model" związała się z aktorem w 2017 roku. Po niecałym miesiącu Misiek Koterski oświadczył się Marceli. Modelka przyjęła pierścionek, a krótko po tym zakochani oznajmili, że już wkrótce zostaną rodzicami.

Michał Koterski wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że wiele zawdzięcza tej miłości i nigdy tak bardzo nie otworzył się przed żadną kobietą. Po narodzinach Fryderyka często dzielili się swoim rodzinnym szczęściem w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo: Marcela Leszczak i Michał Koterski – miłość od pierwszego wejrzenia

Zobacz też:

Marcela Leszczak twierdzi, że przytyła: "Widać i czuć, szczególnie po spodniach". Co na to Misiek Koterski?

Michał Koterski składa urodzinowe życzenia Marceli Leszczak. „Moja ukochana królowa Pysia-Misia”

Michał Koterski i Marcela Leszczak znów razem. "Bóg wiedział najlepiej, kiedy połączyć nas we dwoje raz jeszcze"

Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości