Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska o przygotowaniach do świąt. "Robię wszystko na ostatnią minutę"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
Oskar Netkowski
Małgorzata Kożuchowska o przygotowaniach do świąt
Dzień Dobry TVNMałgorzata Kożuchowska o przygotowaniach do świąt

Wraz z początkiem grudnia w wielu polskich domach powoli rozpoczęły się przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Nie wszyscy jednak starają się zorganizować wszystko wcześniej. Choć Małgorzata Kożuchowska kocha ten czas w roku, okazuje się, że niektóre rzeczy zostawia na ostatnią chwilę.

Przygotowania do świąt Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska została wychowana w rodzinie szanującej tradycje, dlatego teraz pragnie, by Boże Narodzenie było wyjątkowe także w jej domu. Wiadomo, że wszelkie przygotowania świąteczne wprowadzają ją w dobry nastrój. Aktorka szczególnie lubi dekorowanie pomieszczeń (ponieważ syn Jaś bardzo jej w tym pomaga), natomiast najbardziej wzrusza ją ubieranie choinki. W kuchni oddaje z kolei pierwszeństwo swojej mamie. Mawia, że "miła atmosfera jest otoczką świąt, jak kolorowe światełka i zapach choinki, ale to wszystko bez duchowego aspektu nie ma dla mnie większego sensu". Choć ten czas w roku jest dla niej niezwykle ważny, są rzeczy, które zostawia na ostatnią chwilę.

- Ja sobie za każdym razem, każdego roku, obiecuję, że w tym roku przystąpię do przygotowywania prezentów wcześniej, a zazwyczaj kończy się tak, jak się kończy, czyli robię wszystko na ostatnią minutę i biegam po sklepach. Ale robię tzw. research, czyli wcześniej dowiaduję się i podpytuję, kto by z czego najbardziej był zadowolony, tak, żeby potem jednak było mi łatwiej - wyznała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z redaktorem serwisu Dzień Dobry TVN, Oskarem Netkowskim.

O czym marzy Małgorzata Kożuchowska?

W domu Małgorzaty Kożuchowskiej najbardziej liczy się pomysł na prezent i to, czy ktoś pomyślał, co może zrobić przyjemność obdarowywanej osobie. Choć w rozmowie z Dzień Dobry TVN Online nie zdradziła, co najbardziej chciałaby znaleźć w tym roku pod choinką, wyznała, że pragnie wspomóc budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

- Ja bym chciała naprawdę najbardziej, żeby ten miś Małgosia się cieszył powodzeniem i żebyśmy jak najszybciej zebrali te pieniądze. Żebyśmy mogli zbudować Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży jak najszybciej, żeby służyło tym, którzy tego potrzebują - powiedziała aktorka.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości