Gwiazdy

Tak wygląda dzień Mai Hirsch na planie "BrzydUli". Garderoba serialowej Pauliny Febo zachwyca

Gwiazdy

Maja Hirsch po latach ponownie wcieliła się w postać Pauliny Febo. Gwiazda "BrzydUli" pokazała nam, jak wygląda jej dzień na planie zdjęciowym uwielbianego przez Polaków serialu. W rozmowie z Kinga Burzyńską aktorka zdradziła, jaką dietę stosuje i czemu aktorka zawdzięcza smukłą sylwetkę.

Maja Hirsch odkrywa tajemnice "BrzydUli"

Serial "BrzydUla" był prawdziwym hitem. Ku uciesze widzów Ula Cieplak wróciła na antenę. Od jesieni ubiegłego roku fani mogą śledzić dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. W nowych odcinkach wróciła większość "starej" obsady, w tym Maja Hirsch. Aktorka wciela się w postać Pauliny Febo. Kinga Burzyńska sprawdziła, jak wygląda dzień gwiazdy na planie zdjęciowym.

Maja Hirsch zazwyczaj rozpoczyna pracę na planie "BrzydUli" około 7-8 rano. Jak przyznaje, panie muszą zjawiać się wcześniej, ponieważ ich make-up trwa znacznie dłużej - mniej więcej godzinę.

Niemniejszym wyzwaniem jest kompletowanie charakteryzacji serialowej Pauliny.

- Garnitury które ma Paula Febo są z bardzo solidnych, przepięknych materiałów. Zaprojektowała je Katarzyna Lewińska. Po prostu je kocham. To wszystko jest troszeczkę lata 50-te i 60-te, bo tak właśnie rozmawiałyśmy z Kasią o tym stylu - tłumaczy Maja Hirsch.

Aktorka zaznacza, że choć bardzo podoba jej się garderoba Pauli, to prywatnie woli jednak dresy.

Maja Hirsch prywatnie

Maja Hirsch spędza na planie "BrzydUli" średnio 8 godzin dziennie. Po całym dniu pracy gwiazda lubi zrelaksować się spacerując.

- Czasem, jak tak chodzę 2,5 godziny, to po prostu to, co się dzieje po... Wyrzut endorfin jest fantastyczny - poleca.

Fani aktorki zachwycają się jej szczupłą figurą. Sama zainteresowana przyznaje, że często dostaje komplementy i słyszy, że na przestrzeni lat nic się nie zmienia. W czym tkwi jej sekret? Maja Hirsch zwraca uwagę na to, co je.

- Przeszłam na dietę keto. To jest styl żywienia, który polega na tym, że zmieniam paliwo z węglowodanów na tłuszcz - tłumaczy Maja Hirsch.

W jej diecie jest więc więc bardzo mało cukrów, a bardzo dużo tłuszczu. Jak wygląda jej przykładowe śniadanie? Tego wiesz się oglądając materiał wideo.

Serial "BrzydUla" możesz oglądać na platformie player.pl.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Reporter: Kinga Burzyńska, Mateusz Jarosławski

Pozostałe wiadomości