Maciej Stuhr i jego żona pokazali swój dom. "Mieszkamy obecnie w osiem osób"

Uwaga! TVN
Maciej Stuhr i dietetyczka Katarzyna Błażejewska są małżeństwem od 2015 roku. Owocem ich miłości jest 4-letni Tadeusz. Obydwoje mają dzieci z poprzednich związków. Jak udało im się połączyć dwie rodziny? Dom państwa Stuhrów odwiedzili dziennikarze programu "Uwaga! TVN".

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska - dzieci

On - znany aktor, któremu sławę zapewniły role w komercyjnych hitach: "Chłopaki nie płaczą" i "Poranek Kojota", a ostatnio w serii komedii romantycznych "Planeta Singli" czy "Listy do M." Teraz jako czarny charakter w serialu "Szadź" możemy go oglądać na Playerze.

Ona - dietetyczka prowadząca własny gabinet. Poznali się w teatrze, pobrali w 2015 r. Maciej ma dorosłą już córkę Matyldę, a jego żona jest mamą 6-letniego Stanisława.

- Staszek miał dwa lata, jak zaczęliśmy być z Maćkiem, więc dla niego życie w dwóch domach to normalność. Dla Matyldy, która była wówczas nastolatką w okresie buntu, na pewno było to trudniejsze - wspomina Katarzyna Błażejewska-Stuhr. Jej zdaniem, dla dorosłych było to najłatwiejsze, bo kochali się, chcieli ze sobą być i była to ich decyzja.

- Ale nawet w zeszłą sobotę siedzieliśmy tu w piątkę, z trójką dzieci przy stole, tak że wydaje mi się, że się to udało - ocenia żona aktora.

Maciej Stuhr o rodzinie

Aktor nie ukrywa, że całe życie był osobą, która uwielbia dzieci.

- Uwielbiam się z nimi wygłupiać, wydurniać, gilgotać, bawić się w dziecięce zabawy - mówi. Ostatnio - ze względu na pandemię - mógł spędzić ze swoimi najbliższymi więcej czasu.

- Po dwudziestu paru latach niezwykłego pędu, pracoholizmu i wiecznego tułania się po świecie mogłem poświęcić cały rok swojej rodzinie - opowiada artysta.

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska pomagają czeczeńskiej rodzinie

Państwo Stuhrowie kilka miesięcy temu zdecydowali się przyjąć pod swój dach rodzinę z Czeczenii.

- Mieszkamy obecnie w osiem osób. My, naszych dwóch synów oraz Madina i jej trójka dzieci. Kiedy na początku pandemii Madina straciła pracę i miała kłopoty finansowe, zaprosiliśmy ich do nas. Teraz załatwiamy im mieszkanie socjalne, ale nie jest to łatwe – przyznaje Katarzyna Błażejewska - Stuhr. Jej mąż dodaje, że ojcostwo to przede wszystkim dawanie własnym życiem przykładu .

- Nie tylko to, co dzieciom każemy, czego będziemy od nich wymagać. To oczywiście trzeba robić, ale przede wszystkim programujemy dzieci na świat głównie tym, kim my jesteśmy, jak traktujemy świat i innych ludzi. W moim odczuciu to bardziej determinuje, kim będą nasze dzieci, niż to, co im opowiemy - podkreśla Maciej Stuhr.

Cały reportaż można obejrzeć na stronie Uwaga! TVN.

Zobacz też:

Aga i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obchodzili drugą rocznicę małżeństwa. "Było dużo plusów i minusów"

Radosław Majdan o wyzwaniach, jakie miał po poznaniu żony. Małgorzata: "Dopiero po latach uświadamiam sobie, co postawiłam przed nim"

Najgłośniejsze rozwody w show-biznesie. "Gwiazdy zawsze miały pod górę w budowaniu trwałych relacji"

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: Uwaga! TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?