Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje" w Puławach. 20-latkowie zadłużyli się na 100 tys. zł. Czy Magda Gessler im pomoże?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
"Kuchenne rewolucje" w Puławach
"Kuchenne rewolucje" w Puławach TVN
wideo 2/12

Magda Gessler ruszyła z misją do położonych nad Wisłą, pięćdziesięciotysięcznych Puław. Nieopodal siedziby pierwszego polskiego Muzeum Narodowego, blisko centrum miasta, znajduje się restauracja Cudnie. Lokal prowadzą zakochani w sobie od pięciu lat dwudziestodwuletnia Karolina i rok starszy od niej Damian. Czy miłość wystarczy, by biznes wypalił?

Magda Gessler i miłość do gastronomii

Magda Gessler od kilkunastu lat znana jest głównie z programu "Kuchenne rewolucje", ale tworzyła także produkcje, takie jak "Sexy kuchnia Magdy Gessler" oraz "Odkrycia Magdy Gessler". Poza tym była jurorką w "MasterChefie". Pojawiła się również gościnnie w serialu TVN "Niania". Nie każdy wie, że gwiazda podkładała głos w kreskówce "Mniam". Całkiem niedawno pojawiła się w show "Starsza pani musi fiknąć" (wraz z synem, Tadeusz Mullerem).

Prowadząc restaurację Gessler zyskiwała coraz większą sławę w warszawskim środowisku gastronomicznym. W 2005 roku wydała książkę "Kuchnia, moja pasja", a w 2007 "Kocham gotować – Magdy Gessler przepis na życie". W 2010 roku zaczęła pisać felietony kulinarne dla czytelników tygodnika "Wprost”, a w 2012 roku także dla "Newsweeka". W 2016 roku restauratorka wypuściła na rynek wyroby mięsne o nazwie Besos. Magda Gessler jest właścicielką i współwłaścicielką wielu restauracji, między innymi: Alle Gloria, Fukier, Zielnik, Polka, cukiernia Słodki Słony.

"Kuchenne rewolucje" w Puławach

Karolina i Damian zadłużyli się na 110 tysięcy złotych. Wszystko po to, by dołączyć do świata gastronomii i otworzyć wymarzony lokal. Niestety, restauracja świeci pustkami, dziennie odwiedza ją średnio pięciu gości. Parze pomaga mama Damiana Aneta, ale i tak co miesiąc trzeba dopłacać do biznesu dwadzieścia tysięcy.

Przez kłopoty finansowe i stres zakochani zaczęli się ze sobą kłócić. Przerażeni wizją krachu i restauracji i związku, poprosili o pomoc Magdę Gessler. Czy znanej restauratorce uda się ocalić ich miłość i gastronomiczny biznes? Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości