Gwiazdy

Księżna Charlene przeszła dwie operacje. Nie spędzi 10. rocznicy ślubu z księciem Monako

Gwiazdy

ENEX/x-news

Określana przez media "najsmutniejszą panną młodą" księżna Charlene nie spędzi 10. rocznicy ślubu z księciem Albertem w Monako. Jakiś czas temu wyjechała bowiem do rodzinnej RPA, gdzie ciężko zachorowała. Co dolega księżnej Monako?

Księżna Monako zachorowała

Żona księcia Alberta od jakiegoś czasu przebywa w RPA. Wyjechała tam, aby zaangażować się w działania na rzecz ochrony nosorożców. Okazuje się jednak, że w tym czasie nabawiła się poważnej infekcji laryngologicznej, która wymagała operacji.

Jak podaje magazyn "People", doszło do komplikacji po zabiegu, dlatego księżna Charlene poddała się kolejnej operacji. Teraz musi zostać pod opieką lekarzy i nie może wrócić do Monako.

To oznacza, że po raz pierwszy księżna nie spędzi przypadającej na 1 lipca rocznicy ślubu z mężem. W oświadczeniu przesłanym "People" księżna napisała:

W tym roku po raz pierwszy nie będę z mężem w lipcową rocznicę ślubu, co jest dla mnie trudne i zasmucające. Jednak Albert i ja nie mieliśmy innego wyjścia, jak tylko postępować zgodnie z instrukcjami zespołu medycznego, nawet jeśli było to niezwykle trudne. Był dla mnie prawdziwie niesamowitym wsparciem. (…) Moje codzienne rozmowy z Albertem i moimi dziećmi bardzo mi pomagają, ale bardzo tęsknię za ich obecnością. Miałam szczęście, że odwiedzili RPA i naprawdę cudownie było ich zobaczyć. Czekamy, aż będziemy razem.

Ślub księżnej Charlene i księcia Alberta

Charlene Wittstock i książę Albert pobrali się 1 i 2 lipca 2011 roku. Tego dnia media obiegły zdjęcia, na których panna młoda jest zalana łzami. Od tej pory nazywana jest "najsmutniejszą panną młodą".

Przypomnijmy, że na kilka dni przed ślubem, Charlene dowiedziała się, że jej przyszły małżonek wkrótce zostanie ojcem. To miało być drugie nieślubne dziecko księcia Monako. Wittstock, która dla Alberta zakończyła karierę pływaczki oraz zmieniła wiarę z protestantyzmu na katolicyzm, próbowała uciec przed ślubem. Została jednak odnaleziona na lotnisku w Nicei i przewieziona z powrotem do pałacu.

Zobacz wideo: Książęce chrzciny w Monako. Przed katedrą zebrały się tłumy mieszkańców księstwa

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości