Gwiazdy

Krzysztof Zalewski pierwszy raz pokazał partnerkę. "Moja Ola i ja"

Gwiazdy

Krzysztof Zalewski jednym z ostatnich wpisów wywołał spore poruszenie wśród fanów. Muzyk zdecydował się po raz pierwszy pokazać wspólne zdjęcie z partnerką. Razem z ukochaną zaprezentowali kolorowo ozdobione twarze, które były efektem zabawy na urodzinach Natalii Przybysz.

Krzysztof Zalewski z narzeczoną

Krzysztof Zalewski to jedna z tych gwiazd, które mocno strzegą swojej prywatności. O muzyku dotąd wiadomo było, że od wielu lat związany jest z Olgą Tuszewską i ma synka Lwa. Na profilach społecznościowych jednak unikał pokazywania swoich bliskich. Jego narzeczona i potomek pojawili się przez chwilę podczas transmisji z koncertu online, który wokalista zagrał w marcu.

Teraz muzyk zdecydował się na opublikowanie pierwszego wspólnego selfie z ukochaną. Oboje zaprezentowali się z pomalowanymi na kolorowo twarzami.

Moja Ola i ja. Na urodzinach @natalia_przybysz_official dzieci zrobiły kącik z mejkapem. Obowiązkowy. Ja dostałem „czakram korony”, bo - jak zauważyła córka Natalii Aniela -„jestem jakiś taki niepewny” :)

- dodał w opisie piosenkarz.

Krzysztof Zalewski – nowa płyta

Krzysztof Zalewski dał się poznać szerokiemu gronu odbiorców dzięki udziałowi w jednym z programów typu talent-show. Na swoim koncie ma już wydane 4 albumy studyjne, a na 18 września planowana jest premiera jego kolejnego krążka. Podczas rozmowy z Gabi Drzewiecką artysta opowiedział o swoim muzycznym dziecku, na którym nie zabraknie odniesień m.in. do zespołu The Police. Pracę nad płytą łączył z opieką nad swoją latoroślą.

Cały grudzień wstawałem o 5 rano, pisałem sobie do 6, potem kładłem się spać na godzinę, a popołudniami przerabiałem to, co napisałem, więc sam ten proces też był dosyć ciekawy i niezwykły

- zdradził.

Singlami promującymi nowe wydawnictwo Krzysztofa Zalewskiego były "Annuszka" i "Tylko Nocą".

Cały wywiad Gabi Drzewieckiej do obejrzenia poniżej.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player .

Zobacz także:

Viki Gabor o szkole, koncertach i debiutanckiej płycie: "To jest mój świat, do którego chciałabym zaprosić fanów"

Aktorka, dziennikarka filmowa i mama dwóch córeczek. Anna Wendzikowska kończy 39 lat

Marina wydała nowy singiel. W teledysku wystąpił Wojciech Szczęsny

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości