Joanna Kulig zagra w amerykańskiej komedii romantycznej. U jej boku plejada gwiazd Hollywood

x-news
Joanna Kulig to jedna z najlepszych polskich aktorek. Jej ogromny talent doceniają nie tylko rodzimi, ale i zagraniczni twórcy. Magazyn "The Hollywood Reporter" podaje, że aktorka dostała jedną z głównych ról w amerykańskiej komedii romantycznej "She Came To Me". O czym będzie film?

"She Came To Me" z udziałem Joanny Kulig

Magazyn "The Hollywood Reporter" podaje, że akcja "She Came To Me" będzie się toczyć w Nowym Yorku. Twórcy zapowiadają, że obraz będzie nowoczesną, międzypokoleniową komedią romantyczną. O czym będzie? Film ma opowiadać historię kompozytora z niemocą twórczą, który niespodziewanie odkrywa w sobie nową pasję; pary nastolatków, którzy chcą pokazać rodzicom, że ich miłość może trwać wiecznie oraz kobiety, która nagle odnajduje miłość.

Za reżyserię oraz scenariusz obrazu odpowiada Rebecca Miller, twórczyni takich filmów, jak "Ballada o Jacku i Rose" czy "Plan Maggie". Prywatnie jest żoną wybitnego aktora Daniela Day-Lewisa. Muzykę ma skomponować Alexander Desplat, dwukrotny zdobywca Oscara. Prace na planie mają się rozpocząć jesienią w Nowym Yorku.

W jedną z głównych kobiecych ról ma się wcielić właśnie Joanna Kulig. Obok niej na ekranie pojawią się Anne Hathaway, Marisa Tomei, Tahar Rahim i Matthew Broderick.

Warto dodać, że pierwszy raz o filmie mówiło się już w 2017 roku. Jednak produkcja stanęła i ostatecznie obraz nie powstał.

Joanna Kulig doceniona w Hollywood

Często mówi się o sukcesie polskich aktorek i aktorów, gdy dostają rolę w hollywoodzkim filmie. Zwykle jednak bywa, że pojawiają się na ekranie zalewie na chwile, a ich postać jest epizodyczna. W przypadku Joanny Kulig będzie zdecydowanie inaczej.

- Joasia Kulig zagra jedną z głównych ról w amerykańskiej komedii romantycznej z nie byle jaką obsadą. Podobno na miejsce Asi wcześniej rozważana była Nicole Kidman oraz Amy Schumer. To są naprawdę bardzo duże nazwiska świata Hollywood i to jest tym większy sukces, że Polka zagra właśnie tę jedną z głównych ról - powiedziała Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN.

Joanna Kulig w zagranicznych produkcjach

Występ w "She Came To Me" będzie kolejną dużą rolą Joanny Kulig w zagranicznej produkcji. Po ogromnym sukcesie "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego można ją było oglądać w dwóch zagranicznych serialach "The Eddy" oraz "Hanna".

Zobacz także:

Uroczysta premiera filmu "Magnezja". "Przyszło nam do głowy, żeby zrobić kino gangsterskie"

Harrison Ford ponownie jako Indiana Jones. Są już pierwsze zdjęcia z planu

Magdalena Boczarska nie zawsze marzyła o byciu aktorką. Jaki zawód chciała wykonywać gwiazda?

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło: RMF FM

podziel się:

Pozostałe wiadomości