Córka Joanny Krupy rozpieszczana przez jurorów Top Model. Co dał jej Dawid Woliński? "Bardzo miło przyjęli ją wujkowie"

Dzień Dobry TVN
Nagrania do nowej, 9. edycji "Top Model" ruszyły pełną parą, a Joanna Krupa, po wielu miesiącach nieobecności wróciła do Polski. Modelka opowiedziała nam o programie, wracaniu do formy po ciąży i macierzyństwie.

Joanna Krupa o Top Model

Już jesienią na antenie TVN, widzowie będą mogli zobaczyć uwielbiany pogram "Top Model". Zdjęcia do 9. już edycji trwają. Jak przyznaje Joanna Krupa, ten sezon, będzie nieco inny niż wszystkie poprzednie.

Przez pandemię nie mogliśmy jeździć po Polsce i robić castingów, ale dużo więcej osób zgłosiło się w tych online castingach

- mówi.

Jak dodaje, wybrane osoby zostały zaproszone na nagrania z całym składem jury, tym samym od lat. W programie mogą wziąć udział zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jest jednak pewna zmiana.

W tym roku mamy srebrny bilet

- tłumaczy Joanna Krupa.

Oznacza to, że z osób, które się zgłosiły, jurorzy wybrali swoich faworytów. Później, w social mediach odbyło się głosowanie. Osoba, która najbardziej spodobała się widzom "Top Model", wygrała wejście na bootcamp.

Joanna Krupa o macierzyństwie

Modelka ostatnie miesiące spędziła razem z mężem i prawie 9-miesięczną już córeczką Ahsą-Leigh, jednak - jak przyznaje - stęskniła się za pracą. Kiedy więc wznowiono zdjęcia do "Top Model", Asia przyleciała do Polski z dzieckiem. Kiedy jedzie na plan programu, małą Ashą zajmuje się mama modelki, która jest absolutnie zakochana we wnuczce. Gwiazda dodaje, że macierzyństwo, pomimo wszystkich swoich uroków, nie jest łatwe.

Szacunek dla każdej mamy na świecie

- tłumaczy.

Asha-Leigh jest uwielbiana także przez jurorów Top Model. Niespodziankę zrobił jej ostatnio Dawid Woliński, który przesłał balony, kwiaty i kołderki do łóżka. Coś specjalnego dla małej córeczki Joanny Krupy szykuje także Marcin Tyszka.

Bardzo miło przyjęli ją wujkowie

- wyznaje modelka.

Joanna Krupa o powrocie do formy po ciąży

Joanna Krupa zawsze dba o siebie i zwraca uwagę na to co, i jak je. Nie inaczej było w okresie ciąży. Modelka tłumaczy, że starała się zachować zdrowy tryb życia, jednak - jak to bywa przy stanie błogosławionym - pojawiły się dodatkowe kilogramy. Do wszystkiego podchodzi jednak z dystansem.

Brzuszek jeszcze trochę jest, ale na fitness nie chodziłam ostatnio, to też nie będę narzekać

- mówi.

Zobacz też:

Ciara urodziła trzecie dziecko. Tuż po porodzie piosenkarka podzieliła się nagraniem

Edyta Górniak o nowym singlu, kwarantannie w Krakowie i synu Allanie. "Jestem przeciwnikiem wyznaczania granic"

Kanye West przeprosił Kim Kardashian za swoje kontrowersyjne wyznanie: "Wiem, że cię skrzywdziłem"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości