Ruszyła druga edycja "Hotelu Paradise". Klaudia El Dursi: "Emocji będzie co niemiara, również tych pikantnych"

''Ruszyła 2. edycja „Hotelu Paradise”''
Ruszyła już druga odsłona show "Hotel Paradise", którego gospodynią ponownie została Klaudia El Dursi. W Dzień Dobry TVN prezenterka zdradziła, czego po tej edycji mogą spodziewać się widzowie.

"Hotel Paradise" – kiedy i gdzie oglądać

Jesień nie musi być szara i smutna – po raz kolejny bowiem dzięki "Hotelowi Paradise" możemy przenieść się do rajskiego hotelu na wyspie Bali. To tam kilkunastu uczestników toczy ze sobą grę, w której stawką są pieniądze oraz miłość. Program emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.00 na antenie TVN 7.

Za nami jest już pierwszy odcinek barwnego show. Jego zapowiedź pojawiła się również w Dzień Dobry TVN, a nasi widzowie mogli poznać nowych uczestników "Hotelu Paradise". Oto materiał:

''Ruszył nowy sezon „Hotelu Paradise”''

Klaudia El Dursi – "Hotel Paradise"

W roli gospodyni po raz kolejny pojawiła się Klaudia El Dursi, znana z wcześniejszej edycji "Hotelu Paradise" czy programu "Top Model". W Dzień Dobry TVN zdradziła, że kolejna edycja będzie wręcz obfitowała w emocje. Oto bowiem na Bali spotkają się młodzi i temperamentni single, którzy podejmują grę o wysoką stawkę.

Tak naprawdę nie do końca wiemy, po co oni przyszli do tego programu, bo część z nich, owszem, w poszukiwaniu tej prawdziwej miłości, ale część z nich być może tylko po pieniądze. Tak że to wszystko okaże się tak naprawdę w finale, kto jakie miał intencje

- zdradziła prowadząca show.

Podczas tej edycji "Hotelu Paradise" postawiono na różnorodność w doborze uczestników show. Jak zdradziła Klaudia El Dursi, stanowią oni prawdziwą mieszankę charakterów i temperamentów. Widzowie będą świadkami ich rywalizacji, sojuszy, paktów i niesamowitych przygód. Nie zabraknie też zadań, z jakimi będą musieli się zmierzyć.

Bydgoszcz Klaudii El Dursi

Klaudia El Dursi zdradziła, że teraz coraz częściej będzie się pojawiała w Warszawie, gdzie planuje uwić gniazdko. Nie planuje jednak całkowitej wyprowadzki z Bydgoszczy, gdzie mieszka wraz ze swoim partnerem i dwoma synami. Co poleciłaby osobom, które planują wybrać się do jej miasta?

Zdecydowanie nasze serce Bydgoszczy, czyli starówka. Wyspa Młyńska. Nasze życie w Bydgoszczy zdecydowanie tętni wokół starówki

- powiedziała.

Klaudia El Dursi o pobycie na Bali. Zobacz wideo:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości