Klaudia El Dursi wygrzewa się w bikini na planie "Hotel Paradise 3". Fanka: "Jak bogini"

Klaudia El Dursi, gwiazda w studiu Dzień Dobry TVN
Dzień Dobry TVN
Klaudia El Dursi lubi raczyć swoich fanów zmysłowymi zdjęciami. Najnowsza fotka gwiazdy ponownie wywołała falę zachwytów. Wcale się nie dziwimy.

Klaudia El Dursi na planie "Hotel Paradise 3"

Klaudia El Dursi od kilku tygodni pracuje na planie zdjęciowym kolejnego, trzeciego już sezonu programu randkowego "Hotel Paradise". Tym razem single będą szukać szczęścia w miłości nie na Bali, a na Zanzibarze - ulubionej wyspie gwiazd tej zimy.

Prowadząca show nie może jeszcze zdradzać zbyt wiele zza kulis show. Nadal nie znamy więc uczestników "Hotel Paradise 3". El Dursi umila jednak oczekiwania fanom programu i regularnie wrzuca na swój instagramowy profil zdjęcia z gorącego Zanzibaru. Pogoda sprzyja chodzeniu w bikini. Tak też zaprezentowała się gwiazda na ostatnim zdjęciu.

"Hotel Paradise 3". Klaudia El Dursi pozuje w bikini

W przerwie między zdjęciami do show Klaudia El Dursi wzięła udział w spontanicznej sesji zdjęciowej. Jej efektem pochwaliła się już w sieci. Gospodyni "Hotel Paradise" zapozowała na krześle w białym, mocno wyciętym bikini. Jasny strój kontrastuje się z muśniętą afrykańskim słońcem skórą El Dursi.

Zmysłowe zdjęcie Klaudii El Dursi nie uszło uwadze jej obserwatorom, a tych jest już całkiem sporo. Instagramowy profil gwiazdy śledzi ponad 650 tysięcy osób.

- Piękna czekoladka - komplementuje jedna z fanek.

- Jak bogini - dodaje inna.

Prowadząca "Hotel Paradise" może pochwalić się smukłą sylwetkę, choć to nie powinno nikogo dziwić. W końcu nie tak dawno temu brała udział w programie "Top Model", w którym otrzymała Złoty Bilet. Swoim wdziękiem El Dursi z miejsca rzuciła jurorów na kolana.

Czekacie na trzeci sezon "Hotel Paradise 3"?

Jakie warunki należy spełniać, aby zostać dawcą osocza? "Mam nadzieję, że okaże się, że będę mogła pomóc" powiedziała Klaudia El Dursi

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

podziel się:

Pozostałe wiadomości