Gwiazdy

Gwyneth Paltrow stworzyła świece o zapachu swojej waginy. To hit internetu!

Gwiazdy

Aktualizacja:
Medea83 GettyImages.jpg

Gwyneth Paltrow jest nie tylko jedną z najbardziej utalentowanych gwiazd show biznesu, ale ma też smykałkę do interesu. Świece o zapachu waginy stały się absolutnym hitem sieci już w chwili, gdy trafiły do sprzedaży. Mimo że cena produktu o kontrowersyjnej nazwie jest zawrotna...

Świeca o zapachu waginy od Gwyneth Paltrow

Wraz z początkiem stycznia do oferty sklepu internetowego Goop, który został założony przez Gwyneth Paltrow, trafił - jak mogłoby się wydawać - innowacyjny produkt. Aktorka wypuściła na rynek świeczki, które - jeśli wierzyć zapewnieniom producenta - "

pachną, jak wagina

This Smells Like My Vagina Candle

Nowy produkt jest promowany przez gwiazdę, jako ekskluzywny dodatek pod kontrowersyjną nazwą. Zaskakujące? Szokujące? Bulwersujące? Być może... ale internauci są w stanie zapłacić za produkt wysoką cenę. Czy świeca faktycznie pachnie jak wagina?

Świeca zapachowa - cena, zapach

Jak wynika z opisu produktu, to świeca o śmiesznym, pięknym, seksownym i pięknie nieoczekiwanym zapachu. Można w niej wyczuć nuty geranium, cytrusowej bergamotki i absolutów cedrowych zestawionych z różą damasceńską i ziarnem ambrette. Kompozycja zapachowa ma przypominać o fantazji, uwodzeniu i wyrafinowanym cieple.

Żart czy absurd?

Produkt jest efektem współpracy 47-letniej gwiazdy z perfumiarzem Douglasem Little. Podobno, gdy Gwyneth po raz pierwszy powąchała świecę z entuzjazmem krzyknęła: "pachnie jak wagina". Okazuje się więc, że świeca o zapachu waginy to tylko... chwyt marketingowy. Co by nie mówić skuteczny marketing Paltrow przyniósł jej spory zysk. Cena świecy to 75 dolarów, czyli około 280 złotych. Obecnie produkt został wyprzedany.

Sklep internetowy Goop, którego właścicielką jest Gwyneth, to rozrastająca się platforma e-commerce. Aktorka od kilku lat systematycznie buduje własne imperium biznesowe:

Świeczka o zapachu waginy jest dla Was zaskoczeniem? Absurdalne pomysły gwiazd to przecież nie nowość... Chociażby używany stanik Khloe Kardashian za 100 dolarów. W internecie można też znaleźć świece w kształcie penisów. Czy coś może nas zdziwić bardziej?

Zobacz także:

Autor: Magdalena Szmidt

Pozostałe wiadomości