Grzegorz i Celia Krychowiakowie po raz pierwszy o swoim ślubie. Wcale nie odbył się w Omanie, jak wcześniej podawano

Kiedy się poznali, Celia miała zaledwie 19 lat, a Grzegorz - 21. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Dziś są już 9 lat razem, a w grudniu obchodzić będą pierwszą rocznicę ślubu. Do tej pory nie opowiadali w mediach o wyjątkowej ceremonii w Omanie. Teraz po raz pierwszy ujawnili szczegóły w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Zaręczyny Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat

Grzegorz Krychowiak oświadczył się francuskiej modelce podczas wakacji na Bora-Bora w 2017 roku. Celia tak wspomina to wydarzenie:

Kolacja na prywatnej plaży z wynajętymi specjalnie dla nas tancerzami. To był wspaniały moment. (...) W tej jednej chwili Grzegorz był naprawdę bardzo romantyczny

Nie zapowiadali jednak prędkiego ślubu. Rok po zaręczynach piłkarz otwarcie w wywiadzie dla "Vivy!" mówił, że mu do tego nie spieszno. Na pytanie o małżeństwo odpowiedział wówczas:

Przyszłość pokaże. Powtórzmy to pytanie po Mistrzostwach. Teraz albo… za cztery lata

Szczegóły ślubu Krychowiaków

Tym większe więc było zaskoczenie fanów, kiedy 24 grudnia 2019 roku Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat poinformowali na Instagramie, że wzięli ślub. Para pobrała się w Paryżu, a uroczysta kolacja odbyła się w Omanie, choć początkowo oboje planowali ją na Bali. Skąd taki wybór?

Grzegorz powiedział: 'Nigdy nie byłem w Omanie, więc to wystarczająco dobry powód, żeby tam pojechać. Na zdjęciach wygląda świetnie, jedźmy tam!', więc uznaliśmy, że tam pojedziemy

- mówi w rozmowie z Dzień Dobry TVN Celia Krychowiak.

Wraz z parą młodych podczas ceremonii byli obecni zarówno rodzice modelki, jak i piłkarza, oraz jego bracia. To właśnie z nimi, a nie z żoną, Grzegorz wybrał się później w podróż po Azji. Choć modelka była wówczas trochę niepocieszona, teraz powiedziała:

My ciągle podróżujemy, więc dla mnie miesiąc miodowy nie był żadnym marzeniem. Byliśmy już na Malediwach, Bora-Bora, Seszelach, więc naprawdę nie marzyłam o podróży poślubnej

Stylizacje Jaunat i Krychowiaka na ślubie w Omanie

Już w grudniu zeszłego roku, kiedy zakochani opublikowali zdjęcia z uroczystości, wiele emocji wzbudziła stylizacja Celii. Okazało się bowiem, że modelka zrezygnowała z klasycznej sukni ślubnej, na rzecz białego garnituru. Dla wielu kobiet była to niezrozumiała decyzja. Żona piłkarza w rozmowie z Mateuszem Hładkim utrzymuje jednak:

Nie jestem wielką fanką sukien ślubnych. Są ładne, ale nie dla mnie. Dla siebie wolę coś bardziej nowoczesnego. Biały garnitur był dla mnie idealny

Reprezentant Polski doceniony przez rosyjskich kibiców. Grzegorz Krychowiak najlepszym piłkarzem sezonu w Lokomotiwie Moskwa:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości