Gwiazdy

Ewa Minge ma oryginalny sposób na zmęczenie. „Działa!”

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Ewa Minge, jak każdy z nas, miewa w życiu gorsze momenty. Zdarza się, że zmęczenie próbuje przejąć nad nią całkowitą władzę. Projektantka wie jednak, jak sobie z nim poradzić. Sprawdzonym przepisem na pokonanie słabości i szybkie nabranie energii podzieliła się na Instagramie. Co robi, kiedy zmęczenie osiąga apogeum?

Ewa Minge radzi, jak walczyć ze zmęczeniem

Dzień każdego z nas przepełniony jest wieloma obowiązkami – praca, dom, studia, ciągły pęd. Nadmiar spraw do załatwienia bywa przytłaczający. Nic dziwnego, że pojawiają się momenty, kiedy w końcu pojawia się zmęczenie i brak siły na robienie czegokolwiek. To uczucie nie jest obce również Ewie Minge, jednak projektantka stara się mu nie poddawać. Ma na to nawet swój sprawdzony sposób i nie mowa tu wcale o hektolitrach wypitej kawy.

Ciekawe, że kiedy zmęczenie dochodzi do apogeum i mam ochotę nie wstawać z łóżka i nie ubierać niczego poza piżamą, wtedy właśnie najczęściej na przekór swojej słabości nakładam mocne kolory. Ubieram się w energię. I działa!

- przekonuje projektantka w opisie zdjęcia. Na dowód tej tezy Ewa ma na sobie strój w rzucającym się w oczy żółtym odcieniu. Na sam widok można poczuć przypływ życiowych mocy!

Ewa Minge o modzie

Ewa Minge od wielu lat zajmuje się projektowaniem ubrań. Nie jest więc niespodzianką, że odgrywają one istotną rolę w jej życiu.

Osobiście modę traktuje jak zabawę lub sztukę. W ubiorze szukam emocji wtedy, kiedy go tworzę

- czytamy na jej Instagramie.

Projektantka cały czas odnajduje radość z tworzenia kolejnych rzeczy, które potem dumnie prezentuje na sobie. Jak przyznaje, jej głowa jest pełna pomysłów i często miewa problem z tym, żeby urzeczywistnić każdy z nich.

Kreować trendy to wyprzedzać często własną wyobraźnię. Ja szczęśliwie mam taką, której czasem nie jestem w stanie dogonić

- zaznacza w innym poście.

Kilka miesięcy temu z Ewą Minge i jej ojcem - malarzem spotkał się nasz reporter Mateusz Hładki. Przypominamy tę rozmowę.

Zobacz też:

Martyna Wojciechowska ponownie rusza na kraniec świata: "Kobieta, do której lecę, jest absolutnie wyjątkowa"

Daria Widawska przeszła na dietę Adele. "Tracę kilogramy i bardzo dobrze się z tym czuję". Ile aktorka już schudła?

Sylvester Stallone obchodzi 74. urodziny. Przypominamy jego najlepsze role – to nie są filmy tylko dla facetów

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości