Dorota Szelągowska wygrała walkę z koronawirusem. "Pierwszy dzień na wolności - powrót do pracy"

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
Źródło: HGTV
Koronawirus nie oszczędza nikogo. Bój z chorobą stoczyła także Dorota Szelągowska. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda jest już zupełnie zdrowa. Dekoratorka wnętrz po dwutygodniowej izolacji wróciła do pracy. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z planu "Totalnych remontów".

Dorota Szelągowska – koronawirus

Dorota Szelągowska mimo zachowania wszelkich środków ostrożności padła ofiarą koronawirusa. O pozytywnym wyniku testu gwiazda poinformowała swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jak się okazało, dekoratorka wnętrz zaraziła się we własnym domu, od bliskiej osoby. Zmuszona do odbycia kwarantanny, dwa ostatnie tygodnie spędziła w domowym zaciszu w towarzystwie rodziny.

W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk

– pisała na Instagramie.

Jak Dorota spędzała wolny czas? Podczas przymusowej kwarantanny gwiazda poświęciła więcej uwagi swojej córce – Wandzie. Dziewczyny świetnie się razem bawiły, a efekty wspólnych budowli dekoratorka relacjonowała w sieci.

Dorota Szelągowska pokonała koronawirusa

Podczas dwutygodniowej kwarantanny Dorocie udało się pokonać koronawirusa. Gwiazda w sieci przekazała internautom radosną wiadomość i zamieściła pierwsze zdjęcie wykonane "na wolności". Jak się okazuje, Dorota nie zwalnia tempa, z obowiązkowego urlopu wróciła prosto na plan nowego programu "Totalne remonty Szelągowskiej".

Pierwszy dzień na wolności – powrót do pracy. Zaczynamy remont

– napisała Dorota.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci życzyli dekoratorce dużo zdrowia i siły. Szczery uśmiech gwiazdy mówi jednak sam za siebie. Dorota pokonała koronawirusa i wraca do obowiązków z nową energią.

Czyli uderzasz ze wzmocnioną siłą… Kobieta w swoim żywiole. Przyjemnego działania

- pisali fani.

Dorota Szelągowska opowiedziała Mateuszowi Hładkiemu o swoim nowym programie. Jakie niespodzianki czekają widzów "Totalnych remontów Szelągowskiej"?

Zobacz także:

Alternatywne lekcje WF z Moniką Pyrek. "To nic nie kosztuje, platforma jest otwarta i każdy może z niej korzystać"

Jak zrobić tacę do serwowania potraw? Oto przydatne wskazówki

Black Friday 2020. Gdzie kupować? Jakie są promocje?

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: HGTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości