Demi Moore szczerze o relacjach z mężczyznami. "Zmieniałam się, żeby dopasować się do tego, czego chciał ktoś inny"

Życie w Hollywood ma swoje jasne i ciemne strony. Wie o tym Demi Moore, która pomimo licznych sukcesów, ma na swoim koncie wiele nieudanych związków. Niedawno gwiazda zdobyła się na szczere wyznanie i zdradziła powody swoich miłosnych niepowodzeń.

Demi Moore - nieszczęśliwe małżeństwa

Demi Moore od lat należy do ścisłej czołówki gwiazd Hollywood. Mogliśmy ją oglądać w takich produkcjach jak "Uwierz w ducha", "Striptiz", "Szkarłatna litera", "G.I. Jane" czy "Niemoralna propozycja". Mimo że aktorka może pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi, jej życie prywatne nie zawsze było usłane różami.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Baby Demi. #TBT

Post udostępniony przez Demi Moore (@demimoore)

Demi była trzy razy zamężna. Jej pierwszym mężem był Freddy Moore , którego poślubiła w 1980 roku. Para rozwiodła się sześć lat później. Kolejna przysięga małżeńska połączyła ją z Brucem Willisem . Małżeństwo przetrwało 16 lat, a jego owocem są 3 córki: Rumer, Tallulah i Scout. Jej ostatnim mężem był Ashton Kutche r. Do rozwodu doszło osiem lat po ślubie.
Wyświetl ten post na Instagramie.

@voguespain ?

Post udostępniony przez Demi Moore (@demimoore)

Demi Moore o rozwodach

Demi Moore jest teraz singielką. Gwiazda zdradziła powody niepowodzeń swoich dawnych związków.

Myślę, że to proces, żeby nie zabrzmieć frazesem, ale tak naprawdę jest to proces uczenia się kochania siebie, akceptowania tego, kim jesteś. Zmieniałam się w kółko, żeby dopasować się do tego, czego chciał ktoś inny

- powiedziała.
Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.
Zobacz też:
Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości