Dawid Podsiadło – czy w jego życiu pojawiły się fale? Artysta zdradził pewną informację

Dawid Podsiadło
Tomasz Urbanek/East News
Związki znanych osób od lat cieszą się popularnością i ogromnym zainteresowaniem. Szczególnie, jeżeli o życiu prywatnym danych gwiazd wiadomo mało. Tak jest w przypadku Dawida Podsiadły. Artysta zdecydował się jednak zdradzić pewną informację podczas koncertu w Poznaniu.

Dawid Podsiadło jest w związku?

Dawid Podsiadło, od kiedy pojawił się w szeroko rozumianym show-biznesie, stara się chronić swoją prywatność, a social media służą mu tylko do spraw zawodowych. Oczywiście fani muzyka interesują się jego życiem prywatnym. Jest w związku, czy nie jest? – oto jest pytanie. Zdaje się, że artysta zdradził na nie odpowiedź. Podczas swojego koncertu w Poznaniu przyznał, że jest z kimś związany. Szczegóły zachował dla siebie. Śpiewał "Fal nie ma fal", ale najwyraźniej już są. My, życzymy mu szczęścia i pięknej miłości.

Nowe daty stadionowych koncertów Dawida Podsiadło

W związku z pandemią koronawirusa i zakazem organizacji imprez masowych, koncerty Dawida Podsiadło zostają przeniesione na przyszły rok. Nowe terminy to

 • Chorzów, Stadion Śląski zostaje przełożony na 12 czerwca 2021,
  • Gdańsk, Stadion Energa zostaje przełożony na 5 czerwca 2021,
   • Koncert we Wrocławiu, zaplanowany na 20.06 2020 na Stadionie Wrocław, zostaje przełożony na 19 czerwca 2021.

    Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach. Koncerty w Gdańsku i Wrocławiu są całkowicie wyprzedane - bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia. Dostępne w sprzedaży będą jeszcze ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie - największy koncert w karierze Dawida Podsiadło.

    Oczywiście żałuję że nie spotkamy się z publicznością w tym roku, ale cieszę się że sytuacja związana z epidemią w kraju i na świecie stabilizuje się na tyle że możemy ze spokojem patrzeć w przyszłość i czekać na przyszłoroczne koncerty

    - mówił Podsiadło.

    Dawid Podsiadło bierze się za kino. Zobacz wideo:

    Dzień Dobry TVN

    Zobacz też:

    Mateusz Banasiuk i Bilguun Ariunbaatar z zespołem Lavina w utworze "Marsz na bal"

    Siostry Mancewicz o swoich ciążach: "Mamy tak duży apetyt, że co chwilę idziemy na przerwę coś zjeść"

    Ula Chincz i Monika Mrozowska. Jak w oczekiwaniu na kolejne dziecko udaje im się realizować swoje pasje?

    Autor: Anna Korytowska

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości