Cameron Diaz szczerze o rezygnacji z kariery filmowej: "Zdałam sobie sprawę, że oddałam różne części mojego życia innym ludziom"

Cameron Diaz
CoverMedia/x-news
Kilka lat temu Cameron Diaz ogłosiła, że przechodzi na aktorską emeryturę. Gwiazda przyznała, że była zmęczona ciągłym przebywaniem na planie. W rozmowie z Gwyneth Paltrow aktorka opowiedziała o tym, jak ocenia tę decyzję i jej konsekwencje z perspektywy czasu.

Cameron Diaz - życie na świeczniku

Swego czasu Cameron Diaz była jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek Hollywood. Gwiazda regularnie pojawiała się w rankingach najpiękniejszych gwiazd, a każdy film, w którym wystąpiła, momentalnie stawał się hitem. Okazuje się jednak, że bycie na szczycie miało swoją cenę. Kilka lat temu pojawiły się pierwsze plotki głoszące, że Cameron chce zrezygnować z kariery filmowej. W końcu aktorka potwierdziła doniesienia mediów.

Diaz była niedawno gościem w programie Gwyneth Paltrow, "In Goop Health: The Sessions". W rozmowie z koleżanką po fachu wyznała, że przejście na emeryturę pomogło jej znaleźć spokój, ponieważ nareszcie mogła zadbać o siebie. Zwróciła uwagę, że życie w blasku fleszy jest niezwykle intensywne i często przytłaczające.

Zatrzymałam się i naprawdę spojrzałam na moje życie. Kiedy kręcisz film… należysz do nich. Miesiącami pracujesz przez 12 godzin dziennie i nie masz czasu na nic innego
Zdałam sobie sprawę z tego, że oddałam różne części mojego życia innym ludziom. Musiałam odebrać je z powrotem i wziąć odpowiedzialność za moje życie

- wyznała.

Cameron Diaz cieszy się, że zrezygnowała z kariery filmowej?

Decyzja Diaz dla wielu była ogromnym zaskoczeniem, jednak aktorka nie żałuje tego kroku. Jak sama powiedziała, w pewnym momencie zdała sobie sprawę, że chce czegoś innego od życia, a dzięki rezygnacji z aktorstwa w końcu odnalazła spokój. Od kiedy odeszła z branży filmowej, ma więcej czasu dla siebie, dla swoich bliskich, a przede wszystkim dla męża i córki. Cameron doskonale odnajduje się w roli matki i uważa, że podjęła najlepszą z możliwych decyzji.

Pracowałam bardzo ciężko przez bardzo długi czas. Nie zrobiłam miejsca na życie prywatne

– przyznała Cameron.

Jej podejście zmieniło się, gdy poznała Benjiego Maddena, swojego przyszłego męża. Para pobrała się pięć lat temu, a pod koniec ubiegłego roku powitała na świecie swoją córeczkę, Raddix.

Wzięliśmy ślub praktycznie natychmiast, ponieważ zdaliśmy sobie sprawę, że po prostu musimy to zrobić

– stwierdziła.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Cameron Diaz po raz pierwszy szczerze o macierzyństwie: "To najlepsza rzecz, jaka mnie w życiu spotkała"

Te gwiazdy zdecydowały się na dziecko po czterdziestce. Jakie zalety ma późne macierzyństwo?

Joanna Kulig szczerze o macierzyństwie. „Bycie aktorką i mamą jest sprzeczne”

Autor: Agata Polak

podziel się:

Pozostałe wiadomości