Gwiazdy

Artman i Anna razem? "Diagnoza" - dwa odcinki specjalne tylko w player.pl

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. TVN / Biuro prasowe

To jeszcze nie koniec losów Anny i Artmana! Platforma player.pl udostępni dwa odcinki specjalne serialu „Diagnoza”, tuż po emisji finału serii w TVN. Dodatkowe epizody rozwijają wątki z ostatniego odcinka czwartego sezonu i przedstawiają dalsze losy głównych bohaterów. To prawdziwa gratka dla miłośników historii Anny Leśniewskiej, w którą wciela się Maja Ostaszewska! Jak zakończy się historia pani doktor z Rybnika? Czy los złączy ją z byłym mężem na stałe? Czy Anna i Artman znów będą razem?

We wtorek, 21 maja o 21:30 na antenie TVN wyemitowany zostanie ostatni odcinek czwartego sezonu "Diagnozy", który kończy się weselem Wandy (w tej roli Sonia Bohosiewicz) i Gerarda (w tej roli Dawid Zawadzki). Tuż po ostatnim wspólnym tańcu Anny (Maja Ostaszewska) i Jana Artmana (Adam Woronowicz), mężczyzna zostaje aresztowany. Akcja odcinków specjalnych rozpoczyna się więc od pobytu Artmana w areszcie tymczasowym. Za nieumyślne spowodowanie śmierci Makusza, nieudzielenie pomocy i ucieczkę z miejsca wypadku grozi mu do 12 lat więzienia. To jednak nie koniec jego problemów. W wieloosobowej celi musi walczyć o przetrwanie – recydywiści prowokują bijatykę, która kończy się tragicznie. Artman ma okazję wykorzystać medyczne umiejętności i zdobyć szacunek wśród współosadzonych. Wciąż jednak dopadają go problemy spoza więzienia. Sam już nie może sobie z nimi poradzić. Potrzebuje pomocy Anny.

>>> Zobacz także:

Będzie kolejny sezon "Diagnozy"?! Maciek Zakościelny zdradził prawdę

"Diagnoza". W tym serialu czarny charakter wzbudza sympatię widzów

Bohosiewicz. Jest harda jak jej Wanda z "Diagnozy"?

Policja w domu Jana znajduje pasek ze śladami krwi Bogny (Danuta Stenka). Leśniewska jest przerażona, gdy adwokat Artmana mówi o podejrzeniach w sprawie morderstwa doktor Mróz. Były mąż próbuje udowodnić, że to nieprawda. Wcześniej kobieta musi bronić Artmana także przed Martą, która w jej opinii ocenia mężczyznę zbyt surowo. Teraz sama musi podjąć decyzję, czy warto mu zaufać. Artman wpada na trop, prowadzący do ministra Słowińskiego. Udaje mu się zdobyć telefon i skontaktować z Leśniewską, która od razu podejmuje działanie. Anna musi pomóc udowodnić, że chociaż w tym przypadku Artman jest niewinny! Byli małżonkowie spotkają się dopiero na sali sądowej. Czy czeka tam na nich szczęśliwe zakończenie? Tego widzowie dowiedzą się już wkrótce w serwisie player.pl.

Oba odcinki specjalne będą dostępne bezpłatnie od 21 maja, po godzinie 22:30 wyłącznie w player.pl. Dzięki platformie widzowie mogą cieszyć się wolnością wyboru miejsca, czasu i ekranu!

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości