Gwiazdy

Agnieszka Chylińska komentuje rzekomą "wpadkę" na ramówce TVN. "Okazuje się, że to mega obciach"

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska pojawiła się na ramówce TVN, by świętować powrót "Mam talent!". 13. edycja wzbudza wiele emocji, ze względu na nowy skład zarówno jury, jak i prowadzących. Nie to jednak stało się sensacją. Po wydarzeniu media zaczęły się rozpisywać, jakoby jurorka z imprezy wynosiła ciasta. Artystka postanowiła zabrać głos w sprawie.

Agnieszka Chylińska w "Mam talent!"

Z powodu pandemii na rok wstrzymano produkcję popularnego show "Mam Talent!". Jurorka Agnieszka Chylińska nie kryje, że bardzo brakowało jej adrenaliny i emocji, które są nieodłącznym elementem tego programu. 13.edycja bez wątpienia będzie dla niej wyjątkowa.

- Spotykamy się nie tylko jako jurorzy, ale w ogóle to jest dla nas pretekst do spotkania. Cieszymy się, że jest ten program. To był duży brak, kiedy go nie było. To moment, kiedy mogę się ładnie ubrać i odpocząć od dzieciaków, które oczywiście bardzo kocham - wyznała niedawno gwiazda w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl.

Agnieszka Chylińska i "wpadka" na ramówce

26 sierpnia stacja TVN przedstawiła jesienną ofertę programową. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć Agnieszki Chylińskiej, która pojawiła się tam przez wzgląd na 13. edycję "Mam talent!".

Wokalistka jednak nie zabawiła długo na evencie. Zrezygnowała także z udzielania wywiadów. Przed opuszczeniem imprezy postanowiła jednak poprosić kelnera o zapakowanie ciast na wynos. To wszystko nie uszło uwadze gości. W mediach szybko zaczęto rozpisywać się o tej sytuacji. Gwiazda zabrała głos w sprawie.

- Kiedy prosisz o spakowanie kilku ciasteczek dla dzieci, a okazuje się, że to mega obciach, bo przecież w domu sztab kucharek ma wszystko gotowe i czeka z trzema rodzajami tortu - czytamy we wpisie.

Zobacz wideo: Agnieszka Chylińska z kolejną kolorową metamorfozą. "Kiedy nie szaleć. Raczej za życia, prawda?"

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości