Gwiazdy

Chylińska szczerze o macierzyństwie: "Bywa pięknie, ale bywa też tragicznie!"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Z okazji Dnia Matki, który obchodzimy 26 maja, Agnieszka Chylińska opowiedziała o swoich dzieciach i o tym jak spędzała z nimi ten wyjątkowy dzień. Jakie prezenty przygotowały dla niej jej dzieci: Ryszard, Estera i Krystyna? Posłuchajcie!

Więcej: Joanna Krupa zostanie mamą! Zdradziła to w Dzień Dobry TVN. Prowadzący byli w szoku!

Agnieszka Chylińska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci, które wychowuje z mężem Markiem. Jako pierwszy na świat przyszedł Ryszard (ur. w maju 2006 roku), druga Estera (ur. w 2010 roku), a trzecia Krystyna (ur. w 2013 roku).

Jak ten wyjątkowy dzień - Dzień Matki - świętowały z nią jej dzieci?

Z rana przyszła do mnie moja córka Krystynka (6 l.) w swoich rajstopkach przyszła do mnie i dała mi takie serce z napisem: 'najlepsza mama na świecie'. Najważniejsza, że ja dla moich dzieci jestem najlepszą mamą pod Słońcem! - powiedziała Agnieszka Chylińska.

Więcej:

Anna Czartoryska urodziła! Zdradziła płeć i imię dziecka >>>

Bycie mamą to taka rola, której cały czas się uczę. Czasem uciekam od niej w koncerty (...) Ale ja po prostu kocham moje dzieci. I jak czasem siadamy z Markiem na tej pomazanej kanapie, my czasem się zastanawiamy: ile my tego towarzystwa sobie narobiliśmy!

Agnieszka Chylińska nie ukrywa, że macierzyństwo nie zawsze jest kolorowe:

Nie ma co dorysowywać do rzeczywistości sielanki. Oczywiście, bywa pięknie, ale no niestety, bywa tragicznie! Jest to trud, ale to trud, za który jestem wdzięczna - powiedziała Chylińska.

Zobacz też:

Monika Jagaciak w ciąży. Czy jej córeczka zostanie modelką? W DDTVN z mamą i "wkrótce babcią" Marleną!

Pozostałe wiadomości